Daň za kolonizaci, nebo odveta rozvojového světa za „arabské jaro“?

Daň za kolonizaci, nebo odveta rozvojového světa za „arabské jaro“?

„Arabské jaro“ byla odstartováno v režii globální elity, USA a vlád některých západních států EU. Tzv. arabské jaro zapadá do scénáře zavedení nového světového řádu / NWO / pod taktovkou prediktor a USA.

V podstatě jde o potlačení snah a nezávislost afro-asijských zemí a získání rozhodujícího vlivu v těchto zemích. Motivace je jako vždy profitování na přírodních zdrojích, upevnění politické moci a nárůst bohatství. Toto arabské jaro absolvovaly postupně státy rozvojového světa, jako Tunis, Egypt, Alžírsko, Jemen, Bahrajn, Sýrie, Libye, Súdán, Irák a další.

Aktivity zavádění „arabského jara“ znamenaly v převážné míře destabilizaci v těchto zemích, válečné utrpení národů a statisíce lidských obětí.

U značné části zemí rozv. světa tragédie pokračuje. Některé zdroje uvádějí, že válečné konflikty vyhnaly z domovů kolem 38 miliónu lidí.

Tyto tragédie nadále způsobují enormní počet uprchlíků a ekonomických migrantů, na kterých bohatnou převaděči a tzv. utilitární humanisté. Jejich masový příliv do Evropy může způsobit destabilizaci a kolaps Evropy.

Dosud nikdo ze světových a evropských politiků veřejně nepoukázal na organizátory nepokojů a zavádění řízeného chaosu do Evropy. Zřejmě jim v tom brání zbabělost, lokajský postoj vůči prediktoru, nebo finanční profit.

Nedávná panamská finanční kauza není po chuti mnohým politikům. Značná část evrop. politiků se utápí ve žvástech, ale zastavení přílivu imigrantů se dá uskutečnit jen a jen řešením věcí na místě. Čili důrazné zastavení nepokojů v rozvojových zemích řešit pod důraznou kontrolou OSN.

V souvislosti s touto situací má vysokou vypovídací hodnotu citát zavražděného myslitele M.L.Kinga: „Pokud se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat, ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli“! (Platí to i pro toto století).

Kolaboranti globálních elit podporující masový příliv migrantů, oponenty tohoto procesu nazvali, že jsou odpůrci multikulturalismu, xenofobové, rasisti a nakonec fašisti. Teď už nemají zábrany a všechny oponenty označují posledním názvem! K tomu jim přisluhují i poplatné masmédia.

S přívalem migrantů se do Evropy dostávají extremisté, z nichž někteří provedli teroristické útoky jako na redakci Charlie Hebdo, metro a Letiště v Bruselu, metro v Madridu a jiné objekty. Tyto útoky a masový příliv imigrantů znejistily bezpečnostní situaci v EU, obyvatelstva se zmocňují obavy a strach z budoucnosti.

Je třeba poznamenat, že ani enormní zvýšení počtů policistů v ulicích evropských metropolí není zárukou bezpečnosti. Je možné, že navýšení počtu policistů v západních zemích zřejmě vyplývá z obavy elit, aby nedošlo k převzetí moci ze strany levicových uskupení.

Současná situace v EU je důsledkem kolonialismu provedeného zeměmi západní Evropy. Tyto státy po staletí rabovaly afro-asijské země, vůči nimž mají obrovský morální a finanční závazek. Jejich finanční elity se mohou nyní realizovat na sanaci poměrů zmíněných zemích třetího světa.

Země bývalé Varšavské smlouvy neměly na uvedených rybičkách žádný podíl, a proto nemají nést ekonomické důsledky a stanovené kvóty uprchlíků, jak to chce vedení EU. Vedení dokonce vyhrožuje „neposlušným státům jako je V4“ zastavením toku eurofondů.

Postoj našich pravicových politiků byl otřesný v tom, jak kritizovali premiéra ČR za zavádění preventivních opatření proti masové imigraci a bezpečnosti občanů. Místo konstruktivní opozice se utápějí v žabomyších válkách na úkor řešení závažných problémů naší společnosti.

Věřím, že obyčejní a řadoví občané konečně procitnou, nedají se zmanipulovat a v příštích volbách politikům tohoto druhu dají červenou!!

 

Ing. Richard Novák

(Ilustrační obrázek Foto: EPA/CIRO FUSC)

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Daň za kolonizaci, nebo odveta rozvojového světa za „arabské jaro“?

  • Muslimové mají legitimní právo útočit na Evropu, když jim zničila jejich země spolu s USA. Evropa má ale legitimní právo se útokům bránit.

  • „Současná situace v EU je důsledkem kolonialismu provedeného zeměmi západní Evropy.“ Není. Současná situace je čistě realizovaná elitami EU a USA, kdyby odpovědní představitelé chtěli, migraci zastaví třeba okamžitě. Hrajou si na neschopné, protože si nemůžou dovolit říct pravdu, že jdou proti lidem úmyslně. Chtějí Spojené Státy Evropské po vzoru USA, protože se toto uskupení dobře ovládá, korporacím nepřekáží různé státečky a náboženství je tradiční a spolehlivý vymývač mozku.
    Co udělat proto, aby se jejich plánovaná islamizace nepovedla ? Je tu samozřejme ten pomyslný kalašnikov, ale atraktivnější metoda je podle mě východní kapitál. Politici a média skáčou hlavně podle peněz. Mohli by jsme se samozřejmě zkusit zachránit i sami a nelézt dál nikomu do zadku, ale to by jsme museli prvně mít pár velmi schopných politiků a ty nemáme.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*