Další vylodění nelegálních imigrantů za mrtvolního ticha italských médií !

Další vylodění nelegálních imigrantů za mrtvolního ticha italských médií !

16.03.2017, SICÍLIE, přístav Augusta: vyložení nelegálních afrických imigrantů proběhlo za CELONÁRODNÍHO TICHA všech médií a příslušných institucí !!! Nebýt toho, že každý den kontroluji pohyb plavidel NNO, tak se nic nedozvím !!!

DOVOZ IMIGRANTŮ. (FB)
DOVOZ IMIGRANTŮ. (FB)

Proactiva Open Arms .

Nebýt toho, že již od 1 března několikrát denně sleduji pohyb lodí NNO, vůbec bych nic nevěděla !!!

Golfo Azzurro dne 14.03.2017 udávalo poslední polohu u Libyjských břehů v 10,55 hod. Pak se dalo do pohybu směrem k Itálii.

14.03.2017 plavidlo Golfo Azzurro poblíž Libyjských břehů ... (Vesselfinder)
14.03.2017 plavidlo Golfo Azzurro poblíž Libyjských břehů … (Vesselfinder)

Dostavilo se tušení, že asi nebude bez nákladu podobného tomu, který kdysi vozili otrokářské lodě … toto tušení se mi potvrdilo odpoledne, kdy Berlínská neziskovka Jugend Rettet s lodí IUVENTA publikovala na facebooku rozjařené prohlášení o jejich společné akci a záchraně 110 afričanů, plujících na lodi nevalného stavu …

JUGEND RETTET ... NĚMECKÁ NEZISKOVKA Z BERLÍNA. (FB)
JUGEND RETTET … NĚMECKÁ NEZISKOVKA Z BERLÍNA. (FB)

Od té chvíle jsem se snažila zjistit do jakého přístavu budou tito nelegální imigranti odvezeni. Bezvýsledně … nikdo vůbec nevěděl, že se nějací imigranti blíží …

Na www.marinetraffic.com na Live Map jsem ještě dnes v půl jedné ráno v tabulce pod fotografií plavidla viděla udaný matnoucí cíl Malaysia – Labuan … To si hrajou na Sandokana nebo co ? Je to vůbec legální ?

Golfo Azzurro u Sicílie. (marinetraffic)
Golfo Azzurro u Sicílie. (marinetraffic)

Na další menší tabulce bylo stále udáno Libyjské pobřeží ! Až teprve dnes před obědem jsem uviděla, že je cíl po tom co plavidlo přistálo v přístavu Augusta, je upraven v tabulce s fotografií tak jak má být.

Golfo Azzurro v přístavu Augusta. (marinetraffic)
Golfo Azzurro v přístavu Augusta. (marinetraffic)

Za celou středu a za celé dnešní dopolodne, kdy už bylo plavidlo od rána v přístavu, nikde žádná informace. Nikde !!!

Až teprve dnes po obědě jsem na facebooku neziskovky uviděla video a prohlášení, že imigranti jsou již na pevné zemi. Nikde ani zmínka až do této chvíle, kdy na mojí otázku místní sicilské noviny zareagovali a požádali mě o informace mailem … což ovšem neznamená, že o tom napíšou.

VIDEO

Mladí a svalnatí muži hned po nastoupení na „otrokářské plavidlo“ vesele křepčí a zpívají … to mají být ti zachránění vyhublíci co se sotva na nohou drží a utíkají před hladomorem:

https://www.facebook.com/proactivaservice/?hc_ref=PAGES_TIMELINE&fref=nf

Plavidlo španělské Open Arms dovezla do přístavu Augusta přeložené nelegální imigranty:

https://www.facebook.com/proactivaservice/videos/1444236092273904/
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Další vylodění nelegálních imigrantů za mrtvolního ticha italských médií !

  • Na jedné straně se evropské národy jakoby brání tím, že zvyšují obranu svých hranic, někde staví ploty, pořádají cvičení, aby čelili nečekanému vpádu migrantů atd. a na druhé straně královsky dotované neziskovky uskutečňují dovoz těchto migrantů do Evropy. Komu tahle situace slouží a kdo ji organizuje a s jakým cílem ji organizuje. Mnozí již to ví sluníčkářům to asi nevysvětlíte problém u nich je v chápání. Jak někdo kdo žije v Evropě a je rodilým Evropanem může hájit multi kulti. Vždyť jsou to hrobaři Evropy. Zločinem je, když politici konají proti svému obyvatelstvu a přiblblíci chtiví peněz jim sekundují. V této otázce u nás je ukázkovým politikem premiér, který v tichosti pořádá dovoz migrantů a tím škodí své zemi a připravuje našim dětem a vnukům opravdové peklo..

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*