Další skandál v Německu: Šest Afghánců znásilnilo zranitelné dítě

Další skandál v Německu: Šest Afghánců znásilnilo zranitelné dítě

Bavorská policie zatkla pět mužů v souvislosti se znásilněním 15leté školačky v Mnichově. Další muž je stále pohřešován, píše deník Abendzeitung.K útoku došlo v září a obětí byla zranitelná dívka, která se spřátelila s jedním z násilníků.

Afghánský žadatel o azyl jí přinutil k sexu a poté přivedl další muže, kteří dívku také sexuálně zneužili.

Hlavní podezřelý tvrdí, že sex s 15letou dívkou byl „konsensuální“ a bavorská policie je v současné době uprostřed vyšetřování.

K podobnému případu došlo nedávno ve Freiburgu, kde bylo sedm mladých Syřanů umístěných v uprchlických táborech zatčeno a odsouzeno za znásilnění osmnáctileté německé studentky. Tento případ vyvolal výtržnosti a několik protestů, částečně vedených stranou AfD.

Mnoho Němců bylo kvůli tomu pobouřeno a vyzvalo vládu, aby zvrátila jejich mírnou přistěhovaleckou politiku, kterou navrhla Angela Merkelová.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Další skandál v Německu: Šest Afghánců znásilnilo zranitelné dítě

  • Média lidem lžou o tom, že migranti nás přichází obohacovat, že přichází pracovat a integrovat se do společnosti. Dále lžou o jejich pojetí morálky. Děti těmto lžím uvěří a pak to takto dopadá. Je třeba dětem vysvětlovat, že kultura migrantů je neslučitelná s tou naší, že pro migranty je žena podřadný tvor, se kterým mohou nakládat dle libosti.
    Až přestane Německo migrantům dávat nepřiměřené výhody, pak teprve se situace zlepší.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*