Dalajlama: „Německo se nemůže stát arabskou zemí,“ EU přijímá příliš mnoho uprchlíků“

Dalajlama: „Německo se nemůže stát arabskou zemí,“ EU přijímá příliš mnoho uprchlíků“

Jeho Svatost 14. Dalajlama prohlásil, že Evropa přijímá „příliš mnoho“ uprchlíků a že ti musí zpět do své země.

Z článku tiskové agentury AFP:

Dalajlama uvedl v rozhovoru zveřejněném ve čtvrtek, že Evropa přijala „příliš mnoho“ uprchlíků, a že by se uprchlíci měli vrátit pomáhat při obnově jejich domovských zemí.

„Když se podíváme do tváře každého jednotlivého uprchlíka, zejména dětí a žen, můžeme cítit jejich utrpení,“ uvedl tibetský duchovní vůdce, který sám žil v exilu po více než půl století.

„Člověk, který má o něco větší štěstí je povinen jim pomoci. Na druhou stranu, v současné době je jich příliš mnoho,“ uvedl Dalajlama v rozhovoru s deníkem Frankfurter Allgemeine Zeitung.

„Evropa, jako například Německo, se může stát arabskou zemí,“ dodal Dalajlama se smíchem na tváři, uvedl deník. „Německo je Německo.

„Je jich tak mnoho, že to je v praxi velmi obtížné.“

Dalajlama dodal, že „ i z morálního hlediska, myslím si, že by uprchlíci měli být přijati pouze dočasně.“

„Cílem by mělo být, že se vrátí a pomohou při obnově jejich země.“

I ti nejjednodušší z nejjednodušších by měli být schopni pochopit, že tato situace v Evropě není udržitelná a skončí příšerně.

V porovnání s Dalajlamou, papež František denně vyzývá Evropu, aby byla zaplavována nekonečným počtem migrantů a dokonce navrhl, že se muslimové mají párovat s Evropany kvůli jejich „klesající porodnosti.“ Zdroj

Arabové mají 22 vlastních zemí (ne včetně Spojeného království). Proč je vlastně povinností Evropy „zachraňovat“ do posledního člověka muže vojenského věku?

Německo je Německo. Evropa je Evropa.

Německo není Germanistan a Evropa není Eurabia.

Tito muži by měli spíše budovat a bránit jejich vlastní zemi, než opouštět své ženy a děti a nechávat je v takzvaných válečných zónách a jít na „násilnické turné“ a dožadovat se blahobytu v Evropě.

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu Dalajlama Foto: AP)Reklama

Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*