Čunek s Bělobrádkem – malí nebo velcí soudruzi Mohameda?

Čunek s Bělobrádkem – malí nebo velcí soudruzi Mohameda?

Dva křesťanští demokraté, kteří se v posledních dnech zase hodně vybarvují. Jde o zálohované výživné, které má stát vyplácet samoživitelům, pokud povinný alimenty neplatí.

Že si ministryně Marksová Leninová zjednodušila svoji roli na dřeň, o tom není pochyb. Na její ministerstvo tlačí skutečnost, že část dětské populace žije v nepřiměřené chudobě jen proto, že alimenty od povinného rodiče nepřicházejí. V tomto kontextu se opět vynořuje jako zákonitý požadavek na minimální příjem přinejmenším na každé dítě.

Machové Čunek a Bělobrádek reagují na zálohované výživné hodně ve stylu islámského učení. Je zde problém? Jednoduché řešení: za všechno mohou ženy, co bychom se s problémem párali. Jsem skálopevně přesvědčená, že hoši tohoto ražení závidí islámu jeho vymoženosti typu 50% věrohodnosti ženy vůči 100% věrohodnosti muže, oprávněnost bití, zákaz samostatného jednání žen, snad i ty popelnice, do kterých jsou muslimky zahaleny.Dle Čunka (osudové to jméno) „za špatné rozhodnutí s kým mít dítě musí žena nést následky“.Dle Bělobrádka, který zřejmě nikdy nebude dospělý, si má žena sehnat jiného chlapa, rozuměj jiného dacana, aby on se nemusel zodpovídat za chudobu některých dětí.Pánové Čunku a Bělobradou, ukažte ženám konkrétní jiné chlapy, které mají lovit. Snad třeba vás dva? Vaše partnerky jsou nejspíš světice, že s vámi vydrží, případně možná mrchy, nebo snad naprosté trouby, kterým vaše „filozofie“ buď hraje do karet nebo jsou zcela neschopné se vám postavit.

Bohorovní pánové Čunku a Bělobradou, vy oba se halasně hlásíte ke křesťanství. Ten, po kom je křesťanství nazýváno, vydobýval z lidí to nejlepší, co v nich může být. Vy dva jste ale ukázkovým příkladem toho, jaká žumpa to současné křesťanství je a v jádru si s islámem nezadá.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Čunek s Bělobrádkem – malí nebo velcí soudruzi Mohameda?

  • Svatá trojice – Bělobrádek, Čunek a Her Herrman. Dobří týpci tak do filmu.

  • Doufam, ze se pokrytecti Cernoprdi a Starostove nedostanou do snemovny. Chteji stale vice moci a lide to doufam vidi, co jsou zac. Mimo vernosti EU a Papezi nemaji co nabidnout. A to prave nechceme, my chceme ven z diktatury a zalare narodu EU. Malokdo si uvedomil co slovo Unie v nazvu znamena. Znamena to jednota, mit vsechno stejne, zakony, vladu, ekonomiku, zivotni uroven, atd. To s sebou ale nese likvidaci narodnich statu, jejich historie a tradic. Je to zhoubna, zlocinna organizace slouzici zajmum ne Evropy, ale USA, za jejichz zajmy musi v NATO bojovat a pritom pod velenim US Army. Ovsem naklady si musi Evropani sami platit!!! Ven z NATO, ven z EU!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*