Čtyřicetileté afghánské děti už pobíhají i u nás. A možná taky na Slovensku.

Čtyřicetileté afghánské děti už pobíhají i u nás. A možná taky na Slovensku.

Ale psst: žádné tady nejsou

V databázi hledaných osob Policie ČR se nedávno objevil údajně šestnáctiletý Afghánec. Osob zahraničního původu včetně afghánského je v databázi celá řada, takže nic zvláštního. Zvláštní je jen to, že sama policie uváděla „zdánlivé stáří“ hledaného Afghánce čtyřicet let! Možné je samozřejmě všechno a každý vypadáme jinak, ale zřejmě se k nám z bájného západu dostává takový nešvar. Nezletilí sirotci 30+. Hledaný zkraje tohoto týdne již z databáze zmizel, takže se nabízí otázka, zda ho nalezla policie a nikoliv nejmenovaná česká europoslankyně.V neděli 20. října 2019 policisté vyhlásili na své webové databázi pátrání po Rassolu M. afghánského původu, jenž se měl narodit 14. ledna 2003. Údajně šestnáctiletý adolescent však i podle samotné policie vzhledem působí na čtyřicet let. Samozřejmě, že mezi námi existují určité nuance, ale tak trochu mi to připomíná ony nezletilé sirotky zarostlé vousy a vypadající na 30+, kteří jsou nám všem dobře známí z kauz ve Švédsku, Německu nebo Velké Británii.


Šestnáctiletý Afghánec vypadající na čtyřicet  Reprofoto: policie.cz

Snad nepadl do rukou nejmenované české europoslankyni

Informace o pátrání po Rassolu M. už 29. 10. na webu policie nebyla aktivní. Tudíž nezbývá doufat, že ho již náš nebo jiný bezpečnostní sbor nalezl a že nepadl pod ruku nejmenované české europoslankyni, která svého času prahla po syrských sirotcích jak Glum po mocném prstenu.

Jinak se v poslední době začíná čím dál více nabourávat tvrzení některých lidí, kteří mají ve zvyku argumentovat „vždyť tady žádní nejsou“.  Zprávy o objevení migrantů v nákladních vozech na území ČR už nejsou úplnou výjimkou.

Žádní tady nejsou? Ale běžte…

Plzeňský soud nedávno legalizoval nelegální migraci na příkladu mladé údajné Nigerijky žijící rok a půl v ČR s falešnými doklady a živící se jako striptérka, která navzdory tomu, že neznáme její identitu, nemá být dle rozhodnutí vyhoštěna. Široce známý je pak nedávný případ znásilnění patnáctileté dívky migrantem z Mali, jemuž byl v Německu zamítnut azyl.

Relativně čerstvě také objevili policisté v kontejneru na Slovensku 11 údajných dětí z Afghánistánu a Pákistánu. Píšu údajných, protože policie z důvodu citlivosti případu nezveřejnila ani rámcové a začerněné fotografie… Nechci být a priori nedůvěřivý, ale opravdu nebudu – zejména v kontextu současného dění – přehnaně důvěřivý.

Rovněž chystaný institut „strpění cizince“ prosazovaný ministrem vnitra Janem Hamáčkem nehezky zavání a nezdá se býti ničím hezkým.

 
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*