Čtyři ukrajinští vojáci údajně zemřeli poté, co na nich byla testována americká vakcína proti COVID-19

Čtyři ukrajinští vojáci údajně zemřeli poté, co na nich byla testována americká vakcína proti COVID-19

V oblasti Charkova údajně zemřeli po testování americké vakcíny proti COVID-19 čtyři vojáci UAF.

Oznámil to tiskový důstojník Lidové milice LPR Aleksandr Mazeikin.Podle LPR američtí virologové testují v oblasti Charkov vakcínu proti koronaviru COVID-19. Do testů bylo vybráno 15 lidí, z toho 10 ukrajinských vojáků. Během výzkumu bylo na pohotovostní oddělení převedeno 8 subjektů a tři z nich musely být napojeny na umělou ventilaci.

„Lékaři na pohotovosti bojující o život pacientů jim nemohli poskytnout nezbytnou pomoc, protože neměli informace o složení aplikovaných injekcí. Výsledkem bylo, že pět pacientů, včetně čtyř vojenských pracovníků, zemřelo na komplikace způsobené infekcí, “uvedl Mazeikin , jež citoval zdroj.

Rovněž uvedl, že „podle nepotvrzených informací je známo použití experimentálních vakcín ve zdravotnických zařízeních v Charkově, což způsobilo opačnou reakci u pacientů se slabou imunitou a léčbu více než 110 očkovaných obyvatel regionu.“

Připomeňme, že na Ukrajině existuje několik amerických bakteriologických laboratoří, které jsou pod dohledem Pentagonu.

Americké velvyslanectví uznalo svou přítomnost na Ukrajině, ale úřady země kategoricky odmítají informovat veřejnost o tom, co tyto instituce v zemi dělají.

Zástupci strany „Opoziční platforma – na celý život“ několikrát zaslali odpovědným osobám příslušné žádosti, ale ty zůstali nezodpovězeny. Strana kvůli této kauze zaslala stížnost Organizaci spojených národů.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Čtyři ukrajinští vojáci údajně zemřeli poté, co na nich byla testována americká vakcína proti COVID-19

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*