ČT předvedla v povolebních debatách pravou pekelnickou výzbroj: zlo, nenávist, závist, pohrdání a strach

ČT předvedla v povolebních debatách pravou pekelnickou výzbroj: zlo, nenávist, závist, pohrdání a strach

Sledovat dvouhodinovou povolební debatu lídrů vítězných stran vedenou Václavem Moravcem a v rychlém gardu další s vyplašeným modrátorem Borkem a novinářskou elitou, vyžadovalo velkou dávku masochismu a pro diváky bylo dost stresující.

V kokpitu studia, evokujícího kulisy filmu Hvězdné války, sedělo osm lídrů vítězných stran v percentuálním pořadí.

Ten devátý, který se prodřel s pomocí TOPky na deváté místo, nová hvězda STAN Jan Farský, chyběl.

Tento buran se přikradl bez omluvy po půlhodinovém zpoždění.

Předvídatelný Moravcův scénář se nesl na vlně manipulace pomluv a urážek Faltýnka a Okamury. Xenofobie, populismus lži, manipulace…

Ano, přesně to se odehrává, ale především v ČT.

Úporná Moravcova snaha vydolovat z hostů závaznou odpověď kdo s kým do koalice hraničila s brutalitou. Spekulace o nemožnosti sestavení vlády se stíhaným zlosynem Babišem a strašením předčasnými volbami byla zákeřná, s cílem vyvolat v divákovi nejistotu a strach.

Kožené projevy lídrů stran s ostudnými procenty nevypovídaly o vůli sestavit vládu, ale o politikaření a vyvolávali v divákovi jen pocit bezmoci v boji s parazity.

Moravec tradičně nadržoval Kalouskovi a poslednímu na chvostě „vítězů“ Farskému, se kterým očividně koketoval.

Povolil mu uzdu až tak, že Farský vykřikoval o likvidaci celé Babišovy rodiny!!!

Následná debata s moderátorem Borkem se nesla v epické šíři na téma pomýlený volič, šíření populismu v Evropě, zánik dělnické třídy jako důsledek volebního debaklu sociální demokracie.

Notoricky známé fráze Erika Taberiho z Bakalova Respektu, zastánce pražské kavárny Bohumila Pečinky z Reflexu, „investigativce“ Šídla ze Seznamu a roztěkaného pana Kamberského z LN, neměly pro diváku valnou informační hodnotu. Šéfredaktor deníku Referendum Jakub Patočka měl raději, jako člen poražené ČSSD, trávit noc se zoufalými soudruhy.

Jediný z diskutujících, kdo pochopil výsledek voleb jako důsledek polarizace ve společnosti, byl pořádně vytočený Jaroslav Plesl, šéfredakator MF.

Jeho názor byl stručný.

Je to úplně jednoduché. Někdo je prostě lídr a někdo ne!

Tečka.

A už mě to tady nebaví!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “ČT předvedla v povolebních debatách pravou pekelnickou výzbroj: zlo, nenávist, závist, pohrdání a strach

  • Většina moderátorů české televize specielně při politických debatách je velice nepříjemných a vyloženě nejsou nestranní. Neustále skáčou do řeči a melou pořád tu svou a pasují se do role nepříjemného vyšetřovatele. Co je to v těch přípravných kurzech učí ? Vždyť oni by měli být nestranní a pokud možno příjemní. Opak je pravdou. Všichni vedou svá vyšetřování jako přes kopírák a snaží se pokořit tohp kdo jim je k tomu určen. Slušné vedení moderátorské jim je zcela cizí ani asi nevědí co to je. Na Moravce a drzou Tvarůžkovou se nemohu koukat. Dříve to byla Drtinová, která teď povýšila a slouží Sorosově neziskovce nadace otevřené společnosti CNTV.

  • JUDr Gustáv Husák byl rovněž Slovák a ukázal Babišovi, jak se dělá normalizace. Nepochybuji, že si Babiš jako další dárek ze Slovenska udělá v Čechách „pořádek“. Nástroje na to vybudoval už jako místopředseda vlády s přispěním Sobotky, který pro koryto udělá cokoliv. Štěstí je, že nemůže ANO sestavit vládu jen se socany. Ty má na řetězu – buď ho poslechnou, nebo se rozjede exekuce na Lidový dům.

  • Moravec nedela nic jineho, nez cele zpravodajstvi CT – je to naprosto neobjektivni, dezinformacni, prolhana a elitam v politice slouzici pomlouvacna a kriva zumpa, jejiz predstavitelem je i Moravec. Videl jsem jeho dehonestaci Okamury a neustale utoky na Babise a ANO v predvolebni diskusi stran.
    O objektivite zpravodajstvi CT tedy ani stopy, vysila se cenzurovany mix z US mainstreamu, ktery nam zamlcuje spoustu zlocinu USA v Syrii. Pritom ma CT v portfoliu komentatoru mnohem sikovnejsi a objektivnejsi lidi jak Moravec. Soukup z TV Barrandov porada rozhovory s prezidentem, ktery uz do CT prestal chodit z tehoz duvodu, ktery jsem napsal.
    Verejnopravni media jsou jako soudnictvi, vnitro a policie ovladana politickym elitami a jejich kmotry. Co se smi psat urcuje protektoratni vlada na US ambasade.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*