ČSSD si chce dovézt černochy a Araby, aby ji volili

ČSSD si chce dovézt černochy a Araby, aby ji volili

Naši multikulturalisté a příslušníci levice si stále více veřejně stěžují, že jsme moc etnicky a kulturně jednolitá společnost, že je potřeba k nám dovést spoustu Afričanů a muslimů, abychom byli kulturně obohaceni … a oslabil se tak náš národ a naše společnost, přesněji odpor naši společnosti k budování nové evropské multikulturní bruselské říše.

Na webu levicových Britských listů se tomuto tématu věnuje například Bohumil Kartous, který sní o tom, že navezení afrických a muslimských imigrantů do ČR by posílilo multikulturalisty a oslabilo ty, kteří odmítají multikulturalismus a usilují o zachování naši země, jako země České bez islámu. Například ve Francií jsousociální demokraté hlavní oporou islamizace a multikulturalismu.Proto stále více Francouzu volí nacionalisty z Národní fronty, kteří nabízejí jak podporu skutečných Francouzů, obhajobu jejich práv, tak i sociální program.Velice důkladně rozpracoval analýzu páté kolony islámu mezi námi bývalý muslim Alí Síná v knize jak porozumět Mohamedovi a muslimům.

Vlastně ty levičáky chápu. Oni moc dobře vidí, že když reálně a prakticky dnes již levice nehájí zájmy obyčejných, chudších spoluobčanů, tak potřebuji dovést nové voliče, kteří by je volili. Tak jak levice v 19. a 20. století bojovala za zlepšení podmínek pracujících, čehož se pokusili zneužít komunisté a marxisté k vlastnímu ideologickému prospěchu, tak dnes se moderní tzv. „nová levice“ eurounijni to hybrid neomarxismu s prvky kapitalismu neopírá ve své politické moci o pracující lid, ale o přistěhovalce, muslimy, homosexuály apod. Nádhern tuto groteskní alianci neomarxistů s tvrdými kapitalisty namířenou proti národním evropským státum a společnostem popsal kolega židovský křesťan Martin Janeček v článku pod názvem“Kosmopolitní obchodní a podnikatelské kruhy: Referendum jako vítězství ultranacionalismu a xenofobie“.

ČSSD a další multikulturní sociální strany již dávno zradily občany

Na druhou stranu je toto opuštění pracujících obyčejných lidí příležitosti pro vlastence a odpůrce multikulturlismu, protože když jsou naši pracující opuštění a nemají nikoho kdo by skutečně, ne jen v reklamě a na tiskovkách, hájil jejich zájmy, tak ten kdo se ujme obhajoby zájmu prostých občanů a pracujících, tak ten může získat jejich vděk a podporu.

Bohužel zatím v České republice není žádná skutečná protimultikulturní strana, která by oslovovala rozumným programem pracující prosté občany a v čele které by byli lidé, kteří praktickou prací pro obhajobu zájmu pracujících byli známi a tak i důvěryhodní. Ovšem co není může být, jednou až se probudí dost schopných lidí, kteří si dne ještě neuvědomili, že ČSSD a další multikulturní sociální strany již dávno zradily naše pracující a prosté občany.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “ČSSD si chce dovézt černochy a Araby, aby ji volili

  • Sobotkova ČSSD je odnoží neomarxistické pseudolevicové židomafie, které velí nikým nevolená sebranka v evropské komisi. Proto taky ČSSD prosazuje u nás vše, co si přeje EU. Ostatně „více Evropy“, předání naší národní svrchovanosti do rukou EU a globalistické a multikulturní vize prosazované EU lze nalézt i na stránkách ČSSD v dlouhodobém programu z roku 2005, který stále platí. Schválně si jej přečtěte, zvlášť část 2.2 je velmi zajímavé počteníčko. Ostatní tzv. tradiční strany více, či méně ČSSD v tom sekundují, byť si třeba hrají na neúplatnou opozici. Současný politický establischment se musí komplet vyměnit aby se něco u nás změnilo k lepšímu a je to pro nás životně důležité, jinak nás jako národ EU zničí. Takže lidi, vemte rozum do hrsti a při volbách nevolte žádnou ze současných parlamentních stran, ani KSČM (ta se vizím EU už také stačila přizpůsobit)

  • Když vidím a slyším Sobotku jak má perfektně nacvičená rétorická cvičení ve kterých se de facto obhajuje a chválí a neumí odpovědět přímo na jemu položenou otázku tak jdu tzv. do vrtule. Člověk, který v životě nepracoval a jen se živí patolízalstvím k EU a k USA a není mu možno věřit, že pracuje pro náš lid, tak od toho mohu očekávat pro nás to nejhorší t.zn. multikulty islamizaci naší republiky.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*