Nic proti kritice nahnědlého nebezpečí, kdyby  ovšem nebyla tak trapně podvodná.

Zásadní problém  ČSSD je  že  se  chytá  bezvýznamných much, ale tam, kde, reálně nebezpečí hrozí, kde –  neonacismus triumfálně  nabírá na síle, mlčí. Tam už to není, přátelé, nahnědlé, tam už je to totálně hnědé. A ještě hůř : krvavé. A představitelé ČSSD  dělají, jakoby žádná krev nevinných občanů netekla. A když teče z tělíček dětí i žen, pak jsou to jistě teroristé.

Netvrdím, že bych s DSSS šel radostně   do koalice, ale kdybych byl postaven před volbu jít  s nepřijatelnou TOP 09 a nebo DSSS, tak slušný člověk, který vidí ty odporné a hnusné vývody opilce Kalouska, musí mít jasno. DSSS je jasná priorita.

Ale ještě dál: Na Ukrajině byl nově ostaven 14. říjen  Dnem obránce Ukrajiny. Jedná se o svátek, který byl vytvořen prezidentem Porošenkem. V tento den v roce 1943 kolaborant německých fašistů Stěpan Bandera vytvořil nacionalistickou Ukrajinskou povstaleckou armádu, která totálně nelidsky se bavila  masovými popravami civilistů, především Poláků a židů. Stále mám před očima ten snímek dětí obtočených ostatým drátem kolem stromu, coby to dílo banderovců. Byli odporní, odpornější než nacisti. Ti to dělali z příkazu, Banderovci to dělali ve svatém nadšení : Ukrajině sláva, sláva hrdinům.


Bohuslave Sobotko, stydím se za Tebe. Jseš vůbec člověk? Chápeš, že se chováš amorálně ?

Asi ne.

Takže zruš tu organizaci, která vytvořila koalici v podstatě s neškodnou jemňoučce pravicovou stranou

Potom se pomodli, běž na kázání, a dál podporuj zvěrstva na Ukrajině.

Ale já, jako nevěřící, možná více než Ty, věřím v boží mlýny

Přijdou a semelou Tě.

Proto že jsi katolík,  tak ti pomohu z Tvé  náboženské věrouky:  všem spravedlivě: Podporuješ – li na jedné straně novodobé nacisty, těžko můžeš kritizovat stranu, která prostým rozumem chce vyřešit místní problémy, které Ty neřešíš a nejseš toho schopen. To čekáš na další výbuch???

Takže asi tak : K čemu je tu ČSSD?

Zřejmě již k ničemu.

Judr. Jiří Vyvadil