ČR hrozí teroristické útoky

ČR hrozí teroristické útoky

Bezpečnost v České republice se opět zhoršila a hrozí teroristické útoky. To je tristní výsledek pátého roku vládního angažmá Andreje Babiše. A teď se situace ještě zhoršila. Po Staroměstském náměstí se v Praze nově objevily betonové zátarasy, které mají zabránit případnému teroristickému útoku, také na obou stranách Václavského náměstí. Zábrany byly instalovány na žádost policie a jejich cílem je ochránit chodce před teroristy. Odborníci však účinnost zátarasů zpochybňují. Podle specialisty Davida Rožka zátarasy případnému útoku nezabrání, ale pouze zpomalí vozidla útočníků. Kromě centra Prahy jsou protiteroristické betonové zábrany rozmístěny také před obchodním domem Novodvorská Plaza na Praze 4 a před nákupním centrem Nový Smíchov, kde jsou přebarvené na černo a jsou osazeny květináči.

Co k tomu říct? Je to výsledek našeho členství v EU a zcela neschopné vlády, která není schopna trvale zajistit bezpečnost našich občanů. Problémem je, že Andrej Babiš jakákoliv systémová řešení odmítá a bezpečnostní situace se přitom zcela prokazatelně zhoršuje.

Naše hnutí SPD přitom řešení nabízí – prosazujeme nulovou toleranci nezákonné migrace, zákaz propagace islámské ideologie v ČR, zavedení trestného činu nezákonného překročení státní hranice pod tvrdými nepodmíněnými tresty (dnes je to pouze přestupek) a samozřejmě referendum o vystoupení ČR z EU, jelikož jen tak budeme moci mít vlastní bezpečnostní politiku a azylové zákony.

V naší evropské parlamentní frakci Evropa národů a svobody (ENF) v čele s Marine Le Pen společně prosazujeme, aby se stávající Evropská unie včetně všech současných unijních institucí transformovala do Unie svobodných evropských národů (U.E.N.), kde bude nadále vzájemně platit volný pohyb osob, pracovních sil, kapitálu, zboží a služeb. To je budoucí funkční model evropské spolupráce. Současná centrálním diktátem řízená EU je nereformovatelná a bude se postupně rozpadat.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “ČR hrozí teroristické útoky

  • Nedělejme si nějaké naděje, že se nám ta migrantská vlna a jejich zlé činy v budoucnu vyhnou. Nemažme si med kolem huby a raději konejme. Vždyť migranti i když tu jako nejsou jsou vidět všude hlavně na nádražích a v autobusech, protože jsou otevřené hranice. Oni zde naopak budou mít eldorádo. Moc se mi líbí když se nějací hlupáci ohrazují tím, že migrantů zde máme jenom 12. A kolik zde máme mešit, kolik zde žije muslimů a když prohledávali modlitebnu v Praze asi před 4 roky, protože bylo podezření, že se odtud šíří to nejkrutější náboženství salafistické. tak muslimové na protest toho na letenské pláni klečeli a tloukli hlavama do země a to jich tam byli aspoň stovky.. O ni sem nepřicházejí, aby s námi žili v míru, ale aby nám poroučeli a všechno nám zabrali. Jsou drzí jak opice a ještě se rádi soudí a naši soudci jim jdou vlastně na ruku, protože je to asi nařízené.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*