Covidový lavinový efekt

Covidový lavinový efekt

Poslední dobou přibývá lidí, převálcovaných „Covidovým lavinovým efektem“. Tento název používám pro lidi, kteří již nemají sílu odolávat různým omezením, příkazům a zákazům, a nechávají se očkovat proti svému vlastnímu přesvědčení, donuceni okolnostmi (kvůli cestování, práci, sportu, volno časovým aktivitám atd.).

Další část lidí zase podlehla upraveným informacím, valícím se na nás z multimédií, ve kterých nás zavalují počty nově zjištěných pozitivních, kterým manipulativně říkají nakažení, nebo dokonce nemocní, i když je už dávno dokázáno, že až 80% lidí, si toho, že má Covid ani nevšimne (bezpříznakoví), dalších cca 15% má lehký průběh (nudle u nosu, pár dní zvýšená teplota). Pak jsou tu cca 2% co mají střední průběh nemoci (horečka, kašel, bolesti svalů a hlavy, ztížené dýchání – prostě jako opravdová chřipka – ne jen nachlazení). Zbývá cca 1% s těžkým průběhem, z kterého bohužel až 0,5% s Covidem (a většinou s nějakou další nemocí, kterou Covid zkomplikuje zemře).

Proč, tedy stoupá celková úmrtnost, proč jsou zavalené JIPky? Dle mého osobního laického názoru, který se opírá i o články části odborníků z řad epidemiologů, imunologů, mikrobiologů a praktických lékařů, je to především proto, že se kvůli Covidu zanedbává prevence a léčba spousty jiných, mnohem vážnějších nemocí. Část lidí, umírajících kvůli tomu na nemoci, které se dají léčit, se potom nakazí Covidem a skončí na JIP, kde kvůli nějaké neléčené nemoci zemřou, a do statistiky se pak uvede, že zemřeli na Covid, i když ten, třeba jen zkomplikoval (nebo také nemusel) průběh úplně jiného onemocnění, které bylo opravdovou příčinnou smrti pacienta.

Dále se čím dál častěji u velké spousty praktických lékařů stává, že odmítají vyšetřovat pacienty, diagnozy stanovují po telefonu a navíc nepředepisují žádné léky. Hláška berte paralen na horečku, brufen na bolest, a při obtížích si zavolejte sanitku, je už tak běžnou věcí, že se o tom ve velkém vtipkuje na sociálních sítích (jako, že když nás mohou po telefonu vyšetřit a léčit, tak proč ne taky očkovat atd.) V nemocnicích, by bylo mnohem méně lidí s Covidem, kdyby je lékaři opravdu vyšetřili a kdyby, jim předepisovali Isoprinosin, který je třeba v Polsku v lékárnách dokonce bez předpisu. Tento lék, jako velice účinnou prevenci k tomu, aby nevypukl u pacientů vážný průběh nemoci, doporučuje i renomovaný, mezinárodně uznávaný epidemiolog, pan profesor Beran.

Suma sumárum, se tak dostáváme k tomu, že mnoho lidí zemře jen proto, že je v současné době hrubě zanedbávána přednemocniční péče o pacienty ze strany velké části praktických lékařů a také proto, že se kvůli Covidu zanedbává léčba mnohem vážnějších chorob, a mnoho lidí pak zemře sice s Covidem, ale třeba na rakovinu, infarkt, mrtvici, nebo selhání některého z životně důležitých orgánů jen proto, že je buď nepřijali na plánované operace, nebo proto, že když volali doktorovi, že je něco bolí a mají teplotu, tak jim po telefonu poradili brát paralen a brufen, přestože jim mohlo být vlastně úplně cokoli (od zánětu slepého střeva, neléčeného vysokého tlaku, žaludečních vředů, či mozkového nádoru). Takoví lidé, mohou mít také nejdříve jen bolesti hlavy, bolesti břicha, průjmy a teplotu, ale věřte, že paralen a brufen, jim vážně nepomůžou !!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Svoboda a demokracie zrušeny

Svoboda a demokracie zrušeny

Svět se změnil. Pamatujeme dobu, kdy byly Spojené státy považovány za nejstabilnější demokracii, kde si…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*