Co všechno může vzejít ze zvráceného genderu

Co všechno může vzejít ze zvráceného genderu

Genderem a zřejmě i rozvodem duševně ochořelá matka rozvrátila život svému dítěti. Podle ní „strašidla žerou pouze chlapečky“, takže její sedmiletý synek nenamítá, když ho obléká jako holčičku, protože nechce být sežrána děti zkrátka svým pečovatelům věří i v případech, že se jedná o kardinální nesmysl.

Chlapec má naštěstí i otce, který se za jeho normální sexuální identitu a za to, aby se s ním mohl stýkat, bije, seč mu síly stačí. Dnes je nejúčinnější zbraní mediální pozornost, které se naštěstí celému případu dostalo.

Když se člověk v článku https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/transgender-transsexualita-prava-zeny-mensiny-operace-hormonalni-terapie.A191027_092304_zahranicni_remy/diskuse dočte, že matka chlapečka je dětskou lékařku, přejde mu mráz po zádech. Kolik takových úchylů může destruovat životy dětí, které se dostanou do jejich „péče“?

Další šílenou linkou tohoto příběhu je opět společnost, rozdělená na tz . konzervativce, kteří tvrdě odsuzují genderismus páchaný na dětech a na „sexuální menšiny“, které si chlapce automaticky přivlastnily. Může být něco absurdnějšího?. Může, společnost, která se topí v blahobytu, degeneruje ze své podstaty. Proto veškeré přírodní katastrofy, které se dnes dějí, jsou jí zásadně ku prospěchu, mohou jí pomoci zaměřit se na podstatné věci a zavrhnout nesmysly.

Závěr výše uvedeného článku má opět varující podobu. Uvádí se v něm, že soudkyně sice zvrátila rozhodnutí o zrušení střídavé péče ve prospěch matky, ale také zakázala další medializaci případu. Takže co bude dál, je těžké odhadnout, protože celá kauza vlastně vyřešena není. Matka, která svého syna obloudí povídačkami tak, že se raději dobrovolně chová jako dívka, by měla být pod velmi přísnou a trvalou kontrolou. Jenže genderem zdeformovaná společnost tuto hrozbu už nedokáže odhalit, natož pak se před ní chránit.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Co všechno může vzejít ze zvráceného genderu

  • Je to skutecna pravda? To taci degeneruji i sve deti? Mysl degeneruje kdyz se nizke smysly a veci stavaji smyslem zivota mysli. Pak jiz i mysl musi byt degenerovana a za inteligenci se povazuje ovladana mysl chorou predstavivosti. Kam ten svet speje?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*