Co udělala vláda pro likvidaci politických neziskovek?

Co udělala vláda pro likvidaci politických neziskovek?

Obludné aktivity politických neziskovek sahající od vymývání mozků dětem i dospělým, přes ovlivňování politického dění v naší zemi, až po celosvětovou podporu migrační zvrácenosti, nabývají na intenzitě.

Politické neziskovky jsou obrovské zlo. Zlo financované z ciziny, ale i z našich veřejných rozpočtů v řádu miliard. Jak je možné, že je vláda doposud nerozprášila?

O doslova patologické činnosti nesčetných politických neziskovek působících na území naší republiky ví doslova každé malé dítě.

Drtivá většina našich obyvatel si toho všímá, vadí jim to a široce o tomto debatují nejen v internetovém prostoru.

A očekávání lidí, že tyto neziskovky, které stojí mnoho miliard z našich daní, budou okamžitě po volbách „rozprášeny“, bylo obrovské.

Co se ale změnilo?

Nic!!!

Pamatujme si to k letošním podzimním volbám!!!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Co udělala vláda pro likvidaci politických neziskovek?

  • Politické neziskovky jsou pro náš národ velkým nebezpečím, neboť oni se zabývají importem islámských nepřizpůsobivých převážně mladíků, kteří by snad měli hájit svou zem a ne si vynucovat v cizích zemích, aby nemuseli pracovat a měli všechna sociální zajištění. Je to pro Evropu novodobý mor, který nás může v blízké budoucnosti vyhubit .A pracovníci neziskovek jako by byli hloupí, hluší a slepí a neviděli co se děje v okolních státech a neustále obhajovali své kšefty s dovozem migrantů. Člověkovi to hlava nebere, když vidí třeba papeže a jeho kecání obhajující migranty. A služebník Rotschildů Soros je v této době ve svém živlu a řádí všude po Evropě jak černá ruka. Čím více státy budou rozložené tím lépe prp Rotschildy a jejich plány. Lidí je na světě moc a to si snad ty osnovatelé NWO myslí, že se navzájem vymlátíme ?

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*