Co spojuje Pánka, Pehe, Drtinovou, Taberyho, Niedermayera? Správní rada Sorosova OSF Praha

Co spojuje Pánka, Pehe, Drtinovou, Taberyho, Niedermayera? Správní rada Sorosova OSF Praha

Kdo všechno byl nebo je očividně spojen se Sorosovým Open Society Fund v ČR? Mrkl jsem na věřejně dostupný historický výpis členů správní rady na justice.cz. Překvapení? Pánek, Pehe, Drtinová, Tabery, Nidermayer, Klusáková…

Níže uvádím ty nejzajímavější osoby, které byly v některou chvíli členy správní rady Nadace Open Society Fund Praha. Na úplný výpis se můžete sami podívat na odkaze zde.

Vůdce páté kolony u nás, politicky angažované neZiskovky Člověka v tísni, ŠIMON PÁNEK asi nikoho nepřekvapí. NeZiskovky, která mimo jistě i záslužné činnosti, „vychovává“ děti na českých školách (Jeden svět na školách) údajně ke kritickému myšlení… Pokud se jedná o podobný rozvoj „kritického myšlení a správného pohledu“ jako loňský multikulti arabský podzim s bilboardy děkující Čechům v cizím jazyce (hádejte zejména v jakém), tak ano.

Podobně nepřekvapivý je rovněž světově publikující publicista, expert, obdivovatel globalizace a EU, ředitel University of New York in Prague, účastník Bilderbergu a bývalý Havlův poradce JIŘÍ PEHE.Poněkud překvapením může být kromě již dlouhodobě známé Sorosovky a moderátorky (zcela zjevně útočící, či naopak na ruku jdoucí – dle „správnosti“ konkrétního hosta) DANIELA DRTINOVÁ z DVTV byl členem správní rady rovněž současný šéfredaktor Bakalova Respektu ERIK TABERY. Další z objektivních novinářů, který se správně smýšlející svitou objížděl republiku a vzdělával lid v ohledně fake news a dezinformačních webů. „Nečekaně“ jen těch proruských. Jiné tady zcela jistě nejsou, že? Bakalův (proamericko/proEUnijní/proglobalistický) Respekt, Aktuálně či DVTV jsou vysoce objektivní nefakenews media a BISkou označený lhář, jinak hvězda Respektu, Ondřej Kundra je právě jeden z hlavních kurátorů pravdy v oblasti dezinformací.

Zajímavou postavou, která dříve byla ve správní radě OSF Praha je LUDĚK NIEDERMAYER, europoslanec (a eurofil kandidující jako nestraník za TOP 09), bývalý člen bankovní rady ČNB a bývalý spolupracovník Taberyho Respektu.

Dokonce předsedkyní správní rady byla jeden čas JANA KLUSÁKOVÁ maminka aktivistického režiséra Víta Klusáka. Režiséra, který na sebe posledně upozornil zejména renesančním dokumentem Svět podle Daliborka, který, jak se nakonec ukázalo, měl s dokumentem společného jen to, že ho tak Klusák označoval. Jinak šlo o hranou agitku zesměšňující lidi s nesprávným názorem, navíc koprodukovaná Českou televizí (za peníze z našich poplatků?) Pokrokovému režisérovi také značně vadila „genderově nevyvážené“ (jinak zcela prostá a neškodná / na rozdíl od Klusákovi agitky) básnička Jiřího Žáčka Maminka. Sic je pravda, že rodiče a děti nemusí kráčet ve stejných šlépějích, tady evidentně jablko spadlo správně.

Myslím, že pro představu docela stačí… Můžu ještě dodat novináře JANA URBANA, který svého času rovněž přednášel na University of New York in Prague (jako Jiří Pehe nebo Tomáš Klvaňa) a stejně jako většina výše uvedených se například značně vymezoval proti Miloši Zemanovi, nebo třeba MONIKA LADMANOVÁ, členka kabinetu komisařky Věry Jourové, která stejně jako Pehe studovala na Columbia univerzity a stejně jako Pehe má blog na Bakalově Aktuálně.cz.

Přitahuje Open Society Fund Praha lidi s takovýmto vlivem čistě náhodou? Připadá to jen mně tak trochu jako jistá forma pavučiny nebo chobotnice? Uvažte kritickým myšlením sami…
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Co spojuje Pánka, Pehe, Drtinovou, Taberyho, Niedermayera? Správní rada Sorosova OSF Praha

  • Už se jim to daří, už měli dost času , ale zároveň už na ně vidíme a oni se sami odhalují, protože se už cítí bezpečně a to jsou všichni ti Sorosovští učedníci všude rozlezlí. Vždyť koncem minulého roku si zde Soros otevřel účet. Lehce nabité peníze, které získal čachrováním v bankéřství za podpory a rady Rotschildů. Nejvíce mi mrzí, že jako národ jsme si neubránili negativní vliv těchto Sorosovských pacholků na naše děti. Chceš-li někoho ovládat pak vychovej jeho děti. To jsou to samé školské programy EU integrace a agitky, kde islám představují jako hodný princip a děti blbnou. Všechny politické neziskovky, které se zabývají importem a propagací islámu na naše území páchají trestné činy proti naší republice . A strejda Soros je jak beránek otřes se., protože si myslí, že v tom neštěstí, které by vzniklo v našem státě by jako Bůh nastoupilo NWO a my bychom to ještě vítali.

  • · Edit

    Prosazovani doktriny NWO nespociva jen na OS Sorose, jinych NGOs, ale i medii a cenzure vseho, co by mohlo mit namitky proti valkam a politice USA. Nalezame se ve svete medii, ktery neodpovida ani realite, ani nasim zajmum. Jsme manipulovani, aniz si to uvedomujeme. Vsichni, kdo se nechteji podridit NWO jsou difamovani, oznacovani jako hrozba. Jsou eliminovani politicky, likvidovani fyzicky. To jsou ti, co se nedaji koupit, nechteji stat se poskoky.
    Hruza je, ze tento stav trva uz roky a podporuji ho nasi politici. Musi, jinak jsou oznacovani za agenty Putina a vytlacovani z politickeho zivota. Kdo jde s Rusy na pivo, je spion, vysetrovan 6 hodin v USA pred vybory, ktere tim lidi likviduji. Je to absurdni svet paranoiku a psychopatu, kteri proti nam vedou valku za ucelem nas plne ovladat v NWO. My jim napomahame, alespon Havloidi, Kavarna, koupeni novinari, indoktrinovani politicia politicke strany. Jdou proti nasim zajmum, jsou proti vetsine obcanu.
    Ted se snazi vyvolat Majdan na Slovensku a odstranit Fica a nahradit ho jejich loutkou. Jako na Ukrajine. Rozbit V4. Zacli Polskem, pokracuji Slovenskem. Pak jsme na rade my a nas prezident a vlada.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*