Co přijde za tři neděle? Nějaká válka, či další barevná revoluce?

Co přijde za tři neděle? Nějaká válka, či další barevná revoluce?

Západ se na jedné straně sype před očima a nejvíc dupe na spojenecké vazby, EU, ale i NATO americký prezident Donald Trump, a budiž mu za to díky, ale postupně se bouří i jednotlivé státy EU. Momentálně je jistě Itálie pěkně naštvaná na celou EU a je otázka, zda na podzim, kdy se v okamžiku, kdy píši tyto řádky, mají konat další volby jen proto, že by ta současná vláda byla ostře protibruselská, už to Italové nevezmou útokem. Konec konců, jsou národem i Garibaldiho, takže se s tím možná mazat nebudou.

Ale uprostřed toho stavu se stále nacházejí síly, které pořád mají hlas a chtějí za každou cenu porazit Rusko. Rusko není a nikdy zřejmě nebude ekonomickým gigantem, jako je a hlavně bude Čína, ale i jako jsou USA, ale ve vztahu ke geopolitickému uspořádání světa je geopolitickou supervelmocí, která ukazuje, jak dominance Západu končí. A do toho jaksi samospádem pracuje agresivní byrokracie EU a NATO, která jistě z principu by Rusko chtěla zničit.

Je to už taková novodobá tradice Západu, že u příležitostí nějakých velkých sportovních událostí, tu v první den olympiády v Naganu, kdy je zahájena gruzínská válka proti Rusku, vedená milovníkem Stalina a dočasným oblíbencem Západu (dnes zavrženíhodnou osobou) Michailem Saakashvillim.

Pak přišla známá zimní olympiáda v Soči. Obama už věděl, co přijde, a proto jsou američtí fanoušci masivně varováni, aby do Soči nejezdili, a do Černého moře jsou stahována vojenská plavidla US NAVY.Vypukl násilný převrat v Kyjevě proti legitimnímu prezidentu Janukovičovi, kterého ještě několik týdnů předtím Západ poplácával po zádech a označoval jej za přítele. A když Putin měl hodnověrné informace, že bude Janukovič zavražděn v noci po podepsání dohody se zástupci euromajdanu a představiteli Polska, Německa a Francie, jej ruské specnaz zachránily. Vypukla občanská válka mezi proruským východem Ukrajiny a prozápadní částí. Mnozí z nás tehdy varovali, že přijde rozval. Přišel a Ukrajina dál a dál, svou vlastní chybou, směřuje k rozpadlému státu.

Západ ovšem prohrál… Přes všechny sankce je dnes Rusko supervelmocí, protože nechalo Ukrajinu Ukrajinou a rozhodlo se přes odpor Západu a zejména USA zachránit Sýrii. V Sýrii se promítají zájmy Západu, Asie, Ruska i USA. A Sýrie se stala první zemí, kterou Rusko po roce 1989 vyrvalo ze spárů Západu…

Západ zuří, Evropská unie plyje žluč, ale Syřané, kteří v zemi zůstali, by ze 70 procent Asada a Putina za nikoho jiného nevyměnili.

Trojlístek Rusko – Irán – Turecko opanoval Sýrii, ale jen Putin umí hovořit se všemi, i s těmi, kteří jsou mimo. Opět platí, že Blízký Východ je územím, kde se rozhoduje, kdo a co ve světě platí.

Ne, dnes už nerozhoduje vyčpělá story, že Rusové sestřelili boeing nad Ukrajinou. Nikdo jiný v té době neměl zájem na tom, aby odpovědnost za sestřelení byla přiřknuta Rusku, než Ukrajina. Vytvořila celosvětovou hysterii a využila toho dočasně v získání podpory pro své věci. Dočasně bodovala.

Dnes je úplně jedno, co říkají Austrálie a Holandsko, zejména když se opírají po opakovaných projevech lží o obdobu Bílých přileb, o britskou skupinu „investigativních novinářů“ Belingcat.

Mimochodem, výbavou Britů je lež, lež, lež.

Byla roztomilá nejen otrava údajným Novičokem dvojitého agenda Skripala a jeho dcery, kteří oba měli zcepenět po kontaktu s Novičokem během několika desítek vteřin, a žijí dál, a Julie se dokonce odvážila, byť v cenzurovaném projevu, říci, že se vrátí do Ruska, které ji chtělo zavraždit.

A když už jsme u těch nádherných lží, jedna z nejvtipnějších, pokud mi utkvěla v paměti, byla, když ze Sýrie v den údajného útoku na Skripalovy měla odejít do Moskvy zpráva „Balík byl doručen“. To už MI5 či MI6 měla rovnou říci, že ji posílal Asad přímo Putinovi. Mimochodem, Boris Johnson přece jasně hovořil, že příkaz k otravě vydal přímo Putin. Putin samozřejmě na nic jiného nemyslel, než jak nechat zavraždit zcela bezcenného agenta, jakéhosi Skripala, kterého rád do Londýna vyměnil.

Tak dobře, to bychom měli.

Co nás tedy čeká? O tom, že zesílí boje na území Doněcka a Luhanska, asi nikdo nepochybuje.

Ale to je málo. Od čeho máme NATO? Proč by pořád Petr Pavel či nový náčelník Generálního štábu tak nehysterčili, že nás Rusko ohrožuje. Melou to dokola už asi několik měsíců.

No, kdyby nějaká sázkařská agentura vypsala sázku, zda během fotbalového mistrovství v Moskvě nastane nějaký vojenský konflikt na hranicích mezi Polskem, Pobaltím, Rumunskem a Ruskem, šel bych si vsadit.

Stejně tak vypadá nadějně, že se opět někde v Sýrii uskuteční plynový útok na ubohé civilisty a chrabré Bílé přilby je budou chránit.

A někde by to chtělo odstartovat ještě nějakou barevnou revoluci. Co takhle v Kosovu, či v Černé Hoře?

Tak doufejme, že je Putin připraven. Na rozdíl od většiny západních politiků nechce válku a chce mír…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Co přijde za tři neděle? Nějaká válka, či další barevná revoluce?

  • Blbost lidská je na svém vrcholu. Vše je centrálně řízené už dlouhé roky, ale mnozí lidé si to vůbec neuvědomují. Je třeba se probudit a konat ve jménu zachování zdravého rozumu a normálního života . Zloduchové jedou skoro vždy podle stejného scénáře. Ani boj pod falešnou vlajkou jim není cizí. Opět jsme ve velkém nebezpečí války kvůli těm, kterým zbrojařský průmysl a válčení je smyslem jejich existence. Jen boj a boj. To je lidská zvrácenost za kterou se platí krutá daň. A vždy to odnesou ti chudí, ti bohatí jsou schování někde v bunkrech a zfanatizovaní otroci bojují za zvrácenou elitu světa.

  • Jsme v zajeti klamu a lzi, ktere vyrabi US mainstream a kopiruji vsechny media lokaju v EU, tedy i CR. Je tedy zbytecne se nad tim pozastavovat, co na nas media chrli za splasky. Nas US protektor muze skoro vse, lhat, zamlcovat, lyncovat Rusko kvuli cinum, ktere nespachalo. Nastesti maji Rusove dobre nervy a nenechali se dosud strhnout k odvetnym akcim, ktere by vedly k tolik Americany vytouzenemu konfliktu v Evrope a mozna i ke 3. svetove valce. Je ovsem otazka jak dlouho budou Rusove drzet, tj. jak dlouho jeste budou lyncovani ochotni snaset. Putin uz zapad nekolikrat varoval, stejne tak jako Cina a Iran.. Putin ma urcite na mysli MS ve fotbale v Rusku. Tam bude prilezitost pro US a GB bastardy zase nejakou false flag operaci zpunktovat, ci sve teroristy poslat, tento sportovni svatek lidem otravit. Divil bych se, kdyby prilezitost nevyuzili. Vyuzivali ji v Soci.
    Lide u nas stale nechapou, ze SPD je pouze z hlediska jejich konkurentu oznacovana za extremistickoua populistickou. Ve skutecnosti je SPD jeste vice demokratickou stranou jak ostatni smejdi, protoze chce jako jedina prosadit Referendum o vystoupeni z EU a NATO, abychom ziskali svou suverenitu v rozhodovani o nasi budoucnosti zase zpatky! Jen tak budeme moci o nasem smerovani rozhodnout sami, bez dikatu bruselskych organu, ktere nikdo nezvolil a na zaklade smluv, ktere nam byly vnuceny. Nasi dnesni politici krome SPD jsou bandou lokajskych prisluhovacu USA a Bruselu. Nehaji nase zajmy a az pujde do tuheho, kyvnou na vsechno.

  • Lež má proti pravdě výhodu. Může být jednoduchá, logická a snadno pochopitelná. Pravda bývá složitá a proto se jí řada lidí brání. To ví i náš vůdce a zaměstnavatel Babiš. V EU jeho poskoci hlasují dle not Bruselu a tady si tahá triko, jak hájí zájmy občanů ČR. Tato ohebnost je vlastnost, která umožní udržet se u moci ať fouká zprava či zleva. Politiky s jasnými názory a zásadami už nikdo nechce.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*