Co přijde po kampani k transsexualismu?

Co přijde po kampani k transsexualismu?

Předělávat lidem pohlaví, na to musí být žaludek. Faktem je, že co svět světem stojí, existuje dost lidí, kteří mají žaludek na všechno.

Transexuálové nemohou být výdobytkem dneška, museli přece existovat i v dřívějších či v pradávných dobách. Jak to, že o nich není dramatická zmínka ani ve známých textech, v románech, v písních, baldách …?Ano, muž se v M.A.S.H. líčil a oblékal ženské šaty a všichni ho brali. Něco se také špitá o papežce (prý i porodila). Holt některá má příliš testosteronu na úkor estrogenu, někdo zase naopak. Proč se dnes takové výchylky řeší noži, nikoliv srdcem a porozuměním?

V článku https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/cina-lecba-transsexual-transgender-hormonalni-lecba-operace-sebevrazda.A190510_125755_zahranicni_dtt zneužívají téma „zlá Čína“, prý „ignoruje mladé transsexuály, kteří by se chtěli nechat změnit pohlaví“. Ano cílit na mladé, tedy nejlépe co nejmladší a co nejovlivnitelnější, je trend dnešních kšeftařů se sexualitou. I v diktátorské Číně se může projevit kus zdravého rozumu a tyto kšefty neumožnit.

Zajímal by mne životní postoj starších transsexuálů, kteří se nenechali vtáhnout do řeznických terapií. Zda se ustálili ve své sexualitě, zda přijali svůj úděl, kdo jim nejvíce pomohl, jak vnímají tu dnešní kampaň za změnu pohlaví. Takový výzkum dnes nikdo neudělá, protože výsledky by zpochybňovaly dnešní trendy a jsou proto nežádoucí.

Proč vlastně se věnuje tolik pozornosti tomuto tématu? Obávám se, že kromě finančních zájmů konkrétních klinik a farmaceutů, jde o snahu znejistit mladou populaci, aby se zaobírala pseudoproblémem své sexuality, aby byla rozhozená, nejistá, ovlivnitelná, namísto toho, aby se zajímala o skutečné výzvy tohoto světa..

Každá kampaň má svá omezení a jednou skončí. Co přijde po této? Neumím si představit žádnou další zrůdnost, ale bohužel, zlo v lidech do dovede. Nebo snad zase jednou převládne něco dobrého?

 

(Ilustrační obrázek Foto: Pixabay.com)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*