Co je tento mysteriózní objekt na měsíci? Jedná se o mimozemskou kosmickou loď?

Co je tento mysteriózní objekt na měsíci? Jedná se o mimozemskou kosmickou loď?

Jedná se o část kosmické lodě ukryté pod měsíčním prachem, nebo o tajnou měsíční základnu obývanou lidskou rasou? Spekulace vzrůstají díky těmto kontroverzním fotkám, které na povrchu měsíce ukazují něco nevysvětlitelného.

mesicnizakladna

Trojůhelníková  anomálie, zachycena na snímcích Google map má po hranách řadu sedmi světel, které připomínají mimozemskou základnu, nebo kosmickou loď.

Tento záhadný trojůhelníkový objekt na měsíčním povrchu byl odhalen badatelem na paranormální jevy WowRorReel a zveřejněn díky jeho novému videu.

Tuto anomálii si můžete sami nalézt v prohlížeči Google Moon na souřadnicích 22042’38.46N a 142034’44.52E.

„Je to jen divně vypadající kráter, nebo něco jiného? Je to opravdu tam a nejedná se o žádnou montáž a nemám ponětí co to může být. Nic podobného jsem v žádném dalším kráteru nenašel,“ prohlásil.

Dle serveru Tech and Gadget News : „ Gigantická silueta opravdu vypadá jako obrovská kosmická loď, která se podobá super tajné stealth technologii kosmických lodí, ale je mnohem větší, než jakýkoliv letoun, který byl kdy na Zemi vyroben.

Pravidelně oddělené kruhovité výběžky, které vytváří sedm bodů na perfektně tvarovaném trojůhelníku vypadají, že jsou vytvořené nějakou inteligentní formou.

Zatím jsme ještě nikdy na měsíci, nebo na jiných planetách  neobjevily objekt podobných tvarů.

Tato anomálie je obrovská, je možné, že se jedná o nějaký druh měsíční základny sloužící pro mimozemské lodě.

Stejný badatel a uživatel Youtube také tvrdí, že našel podobnou záhadnou stavbu i na Zemi, vklíněnou pod Antarktickým ledem. Je také ve tvaru trojůhelníku a měří 125 na 90 metrů a je v této oblasti scela jedinečná. Informoval server dailymail.co.uk

 

 

Loading...

Podobné články