Co je horší – ekonomičtí běženci nebo vydírání Turků?

Co je horší – ekonomičtí běženci nebo vydírání Turků?

Ekonomičtí běženci jsou problémem jen do té míry, jaké jim hostitelské země nabízejí sociální podmínky. Ve chvíli, kdy Evropa ohlásí, že končí program sociálních dávek pro ekonomické běžence, skončí uprchlická krize.

Vyděračství Turků? To už je jiná káva

Nearchivuji doručená videa a tiskoviny, ve kterých jsou uvedeny nejrůznější konspirační teorie o velmocenských ambicích určité, početně bezvýznamné skupiny 150 nebo 160 převážně amerických rodin, které operativně využívají světové dění tak, aby z toho vždy měly prospěch. Nicméně, to, co vzchází nyní z tzv. „jednání“ mezi EU a Tureckem nasvědčuje, že se nejedná o teorie, ale o další posun v pokusu o podmanění Evropy.

Turecko žádá o další 3 miliardy aur (tj. 80 miliard Kč) na financování pobytu uprchlíků na svém území, chce bezvízový styk s EU a žádá o nové otevření přístupových kapitol do EU. Prý budou také přebírat migranty z řeckých ostrovů (které tam předtím pytlácky dopravili), pokud EU za každého takového migranta příjme jednoho Syřana s právem na azyl. Přitom tato poslední podmínka je naprostý nesmysl, protože každý Syřan z válečného území má apriorní právo na azyl v EU.

To finanční vydírání  mě nebolí, nekryté prachy se stejně tisknou jak na běžícím pásu a jednou to praskne, jestli zítra, nebo pozítří, je celkem jedno.

Bezvízový styk pro Turky? Či snad otevření přístupových kapitol pro vstup Turecka do EU? Turecká vláda s velkou razancí likviduje opozici (http://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/396997-turecka-vlada-likviduje-opozici-zabavila-dalsi-medium.html ), vyhlazuje jiné národy (především Kurdy), dřívější sekulární uspořádání se v Turecku překlápí do ideologické islamistické podoby – to je pro Evropu nějaký přínos? Zbláznili se snad všichni Tuskové, Merkelové, Hollandové, Bohoušové a další?

Zde jde totiž zjevně dosažení amerického snu o podmanění Evropy a v této chvíli se hodí Turecko, přes které bude proudit do Evropy nyní již legálně lůza ze středního východu, čímž se zředí zpupnost Evropanů, kteří budou mít jednak velké starosti s přílivem nepřizpůsobivých lidí a jednak těmi starostmi otupí. Samozřejmě se plán týká i Ruska a Iránu, mocností hodných vyhlazení z povrchu zemského a k tomu je potřeba obsadit Evropu po celém obvodu hranic těchto dvou států.

Všimli si někdy světovládci, kolik kulišáren již zaseli, kolik hrůz milionům lidí způsobili a že ty jejich pokusy se obvykle zvrtnou (naposledy třeba vznik IS)? Ano, všimli. Uspořádají mejdan, všechno proberou a vymyslí další past. Poučí se, že neuplatili toho a toho, snad také nějakou maličkost pro Bohouše. Uznávám, že jsou zdatní v tom, jak mají prokouknuté lidské slabosti. Ale nadlidmi nejsou.

Dokud se s touto partou lidstvo nevypořádá, budou oni plodit stále zrůdnější plány. Boj s nimi je docela snadný, jen mít nadhled a sebeúctu a nehrát s nimi jejich hry. Merkelová, Hollande, Tusk i Bohouš ty hry hrají, takže pryč s nimi. Nemůžeme se přece nechat vtáhnout do takového pekla …

 

Olga Pavlíková
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Co je horší – ekonomičtí běženci nebo vydírání Turků?

  • Jsou to pořád ty stejné křestansko-socdemácké strany, či strany euronacistickobolševikáTop09 /bývalé hitlerovy strany/, které se povyšují nad nás všechny a jedině oní ví, jak správně lidi v Evropě naředit, ovládat a dělet z nich poslušné ovce. Jen oni ví, kolik je třeba muslimů na ředění evropanů, jen oni ví kam dokror Mengele s těmito výpočty došel!! Vždyt dožil pěkně v Americe a pracoval dál pro vládu USA. Však jeho pokusy i dnes se mocným hodííí!!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*