Co dělá BARNEVERN v Norsku a proč ?

Co dělá BARNEVERN v Norsku a proč ?

V současnosti žije česká společnost případem rodiny Michalákových, kterým v Norsku odebrala tamní sociální služba Barnevern jejich děti. Jak se ukazuje, zdaleka to není ojedinělý případ, jde naopak o dobře organizovaný systém. Ruský dokument ukazuje to, jak celá norská mašinérie Barnevern funguje – tvrdí  se v něm, že se nejedná  o  státní  instituci, ale o  soukromou  společnost, která tímto  způsobem ročně předá   opatrovníkům  z řad občanů  Norska  na cca 25 000 dětí, kterým  za jejich  opatrovnictví  štědře platí  z  norského  státního  rozpočtu .

V Norském  království  se dle ruského  dokumentu  narodí  ročně v norských  rodinách cca 60 000 dětí. Zřejmě existuje řada norských  rodin, které i  když mají  vlastní  děti, jsou ochotné za peníze vychovávat cizí  děti. Je to všechno  financováno ze sociálních  dávek, které  jsou i  v ČR pro  opatrovníky a pěstouny značně vysoké.

Po zhlédnutí dokumentu se člověk musí zákonitě ptát, jak je tohle to v Norském království možné ? Jak  může vzniknout v demokratické  zemi  soukromá  organizace Barnevern stojící nad zákonem a morálkou, která není odpovědná vládě, parlamentu ani soudům a nezajímají ji ani diplomatické intervence ze zahraničí ?

Zdá se, že nejjednodušší  vysvětlení  je, že i  v Norsku není  dostatek příležitostí k  výdělku , a proto tam mohla vzniknout organizace, která pod hlavičkou ochrany dětí  nebere ohled na jejich  zájmy.

Zatím nevím, jestli  se takto  necitlivě chová Barnevern jen k rodinám  cizinců nebo  zda postiženi  jsou  i  norští  biologičtí  rodiče.
Ale je zřejmé, že do  Norského  království se po druhé  světové  válce až  dodnes stěhuje mnoho lidí  i  s rodinami  z ČR, Polska, z Ruska a Bůh ví  odkud, protože se všeobecně ví  o velkorysém norském  sociálním  zabezpečení pro občany od státu. Asi se  Norům  ten neutuchající příliv emigrantů z celého světa  zcela jistě přestal líbit, a to  podle ruského  dokumentu  napříč politickým  spektrem, takže mi z toho  logicky vyplývá, že tento  postup , který  dělá  Barnevern, má další  případné  emigranty odradit  a současně asimilovat děti  cizinců  do  norské  společnosti , a to  bez ohledu  na jim  způsobená  psychická  traumata.

Pokud máte děti, nejezděte do Norska.

Podívejte se na ruský  dokument pořadu  Na vlastní  oči

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*