CNN: Veřejnost by se měla bát více blesku, než islámského terorismu

CNN: Veřejnost by se měla bát více blesku, než islámského terorismu

Veřejnost by měla být více znepokojena z úderu blesku, než z islámského terorismu, prohlásila reportérka CNN Alisyn Camerota.                           

Při výměně názorů ohledně imigračního dekretu nařízeném Donaldem Trumpem, CNN reportérka řekla republikánovi Seanu Duffymu, že je více Američanů zabito bleskem, než v důsledku islámského terorismu a že by se proto měli Američané přestat starat o terorismus, a nechat muslimské přistěhovalce proudit do USA.

 

„Teď, víte, že více Američanů je každoročně zabito úderem blesku, než v důsledku terorismu, takže jak moc chcete, aby si Američané dělali starosti s terorismem?“ Zeptala se Camerota.

Duffy ji na otázku ihned odpověděl.

„Já vám jen řeknu, když půjdete do gay klubu v Orlandu, budete hovořit o tom, co to znamená pro tuto komunitu a že chcete srovnávat teroristický útok s bleskem?“ Zeptal se Duffy. „Nebo chcete jít do Bostonu a hovořit s těmi, kteří byli oběťmi radikálních islámských teroristů, a budete jim tvrdit, že „to chcete porovnávat s bleskem?“ Vyzývám vás, abyste šla uskutečnit tento rozhovor.“

„Blesk může být náhoda, ale toto je účelné, toto je smrt, a v případě, že by vláda mohla zabránit tomu, aby blesky zabíjely lidi, tak bychom tak učinili,“ dodal Duffy. „Ale jestli můžeme zabránit teroristickým útokům, a my můžeme, tak bychom měli.“
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “CNN: Veřejnost by se měla bát více blesku, než islámského terorismu

  • Nechápu, proč poskoci zbrojního průmyslu piští, Trump bude dělat bu bu bu na Irán a zakázky mít budou stejně. Měli by si uvědomit, že každé velké impérium se nakonec potopilo díky vlastní hrabivosti a USA mířilo stejným směrem. Bombardování Ruska asi nebude, ale zakázky budou mít i za Trumpa.

  • Co udělají bohatí, aby byli ještě bohatší? Například podpoří terorismus jako nástroj zvýšení spotřeby. Lidé nakupují málo a nestíhají spotřebovávat tolik, kolik by si boháči přáli. Proto je třeba ničit a poptávku po zboží a službách tím podporovat. Zničená nádraží, letiště, obchody …. bude někdo znovu stavět a opravovat, kšefty se pohrnou. To, že při tom zemřou nevinní lidé, jim rozhodně nevadí. Ta bezohlednost a neúcta k lidskému životu je už na takové úrovni, že hrozí světová válka.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*