ČLOVĚK versus elity – VÝZVA národům na Slovensku a v České republice

ČLOVĚK versus elity – VÝZVA národům na Slovensku a v České republice

Každý občan na Slovensku, tak i v České republice, má právo (zatím) žádat od zaměstnanců ve státní správě, od prezidenta, od poslanců na všech úrovních, od ministerských a vládních úředníků v zákonně stanovené lhůtě požadovanou informaci a odpověď na otázky, které ho trápí.

Lidé, na základě zákona o svobodném přístupu k informacím se ptejte, pište a dožadujte se odpovědí a informací od odborníků, techniků, ekonomů, historiků, politologů, sociologů, politiků a všech zaměstnanců ve státní správě, kteří jsou placeni z vašich daní! Vy jste jejich zaměstnavatelé, a proto mají sloužit vám, a tedy i pravdivě odpovědět!

Zkusme předpokládat (že by zase konspirace?):

Kdyby mělo být pravdou to, že úzká skupina finančníků a lidí kolem nich si už dávno naplánovala, a v dnešní době tato oligarchie realizuje, snížení světové populace podle pravidel NWO (Nového Světového Řádu), aby pak mohla tato „elita národů“ zcela zotročit zbytek novodobých otroků (cca 500 milionů kusů), tak pak skoro vše, co se zde píše níže, by byla krutá realita a pravda.

Jak je to tedy doopravdy?

Kvůli nejasnostem a zbytečným nedorozuměním ve společnosti jsem už v roce 2014 tvořil několik týdnů web, který občas aktualizuji, kde jsou uvedené mnohé životně důležité otázky, týkající se dnešního globálního dění na Zemi a v Evropě.

Web titulky.vi-li-am.sk informuje NETRADIČNÍM způsobem o názorech „politicky nekorektních“ odborníků a politiků z celého světa a nutí takto probuzenou veřejnost, aby se u kompetentních dožadovala patřičných odpovědí.

Bohužel těch fundovaných odpovědí je jaksi nedostatek. Místo toho: zpočátku mlčení, ignorování, pak pomluvy, morální veřejné znevažování a v krajních případech dochází k nešťastným nehodám, zda náhlým sebevraždám nepohodlných lidí, apod. Jako vždy, náhody …

Okruh témat a problémů dneška na webu titulky.vi-li-am.sk:

1 / OVLÁDÁNÍ MYSLI (ovládání mas jednotlivci podle principu: rozděl a panuj! Nová světovláda, Nový světový řád – NWO, 3. světové válka; pod rouškou dodržování lidských práv a svobod – humanitární bombardování, humanitární vraždění, násilné změny nepohodlných politických režimů, podpora těch „našich“ umírněných teroristů a vrahů, atd.);

2 / PLOŠNÁ genocida (GMO potraviny, potraviny z umělé hmoty, TY STEJNÉ otravné a zdraví ničící LÁTKY – v očkovacích vakcínách, v pesticidech, v chemtrails – postřicích z neznámých letadel nad našimi hlavami);

3 / OVLÁDÁNÍ POČASÍ (Geoinženýrství, změny počasí – nejen pro mírové účely, chemtrails, HAARP, skalární zbraně, MORGELONOVA nemoc; MODERNÍ VÁLKA – bez tanků a raket);

4 / NADNÁRODNÍ SMLOUVY – CETA a TTIP (eminentní zájem špiček EU o uzavření těchto smluv – přísně tajné!, netransparetntní prosazování korporativního fašismu – nadřazenost zájmů nadnárodních korporací nad zájmy jednotlivých států a národů; proč nejsou vidět po celé Evropě masové protesty organizované společností „Transparency International? „);

5 / KRADENÍ DĚTÍ – tzv. Soudnictví ve věcech mládeže (likvidace klasické rodiny, novodobá sexuální výchova nezletilých, s tím související prosazování tzv. Rovnosti žen a mužů, LGBTI agenda; výnosný obchod s dětmi, s orgány dětí, zřizování „odborné“ pěstounské péče)

6 / ISLAMIZACE (politici EU si pod rouškou humanismu pozvou domů různé neznámé dobrodruhy a vetřelce bez dokladů, kteří svými skutky dokazují, že mají navíc chuť si užít – na úkor původních Evropanů, ale pak je EU-elita potřebuje rozdělit do všech koutů Evropy);

7 / UKRAJINAEUROfašizmus v novém hávu (fašistický převrat pro-banderovské junty v r. 2014 podporován nejvyššími představiteli USA a EU; sestřelení dopravního letadla, protiruské šílenství a sankce; genocida, mučení a likvidace neposlušného obyvatelstva – důsledek toho je nezbytná emigrace přes milion protibanderovských Ukrajinců na území „nepřítele“ č. 1 – do Ruska; státem ignorována a nevyšetřená hromadná poprava a upalování desítek nevinných obětí v Oděse – květen 2014; Pravý Sektor, či různé další žoldnéřské a ze zahraničí placené polovojenské útvary (i s muslimskými bojovníky hlásícími se k idejím Islámského státu) – to jsou silové nástroje státního teroru nelegální dosazené junty; tajné laboratoře financované zvenku s nebezpečnými smrtelnými viry; obilnice světa se mění na GMO-dílnu; mezinárodní obchod s lidskými orgány zraněných nebo čerstvě zabitých vojáků a civilistů, přenosné krematoria ze západu; slibovaný EURO-ráj = propad životní úrovně Ukrajinců až na samé dno …; ženy a věřící vstávají jako první …)

 

XENO-HOMO-FÓBIE:

Pokud je někdo pedofil, ze spekulativních důvodů si může najít jiného pedofila, uzavřou „manželství“ na základě již ne úředně vyhlášené chorobné homosexuality, adoptují (nebo koupí si?) Vhodné děti, no a už tu máme nepřímo uzákoněno sexuální zneužívání nezletilých a ještě budou tito dva pedofilové na tento hnus dostávat i příspěvky od státu, čili i z tvých daní, občane!

Kdo zaručí takovým permanentně sexuálně a psychicky zneužívaným dětem, které pokud to přežijí, budou poznamenány na celý život, že si je neadoptují při dnešních pokřivených paragrafech utajení další pedofilové? Spěje EURO-GENDER-atlantická kultura v EU k uzákonění nejen pedofilů, ale i zoofilie a nekrofilie? Ne? Ale co! Ani my jsme si před dvaceti lety neuměli představit, že by bylo možné legálně si dnes v některých zemích EU nepřímo podfukem, adoptovat děti samotnými pedofily pod rouškou homosexuality! Je to vyloučeno, soudruzi sociální inženýři?

ISLAMOFOBIE:

Dne 12. září 2016 si připomínáme zajímavé výročí 333 let od druhé porážky islámské Osmanské armády u Vídně v bitvě proti evropským křesťanským vojskům. Na jednom z rakouských webů popisují tuto událost jako druhé vítězství před hrozbou islamizace Evropy, protože po očekávaném vítězství u Vídně byl plán sultána obsadit samotný Řím, čili i Vatikán – sídlo katolické církve. Co by následovalo, není třeba už ani popisovat. To je vidět na osudu křesťanského Konstantinopole (dnešního Istanbulu), když ho islamisté dobyli.

Nuž a nyní, na 333. výročí vítězství mezinárodních evropských křesťanských vlastenců nad islámskými vetřelci je znovu právě tatáž Vídeň (Rakousko) proti vstupu převážně islámského Turecka do EU. Opět chrání Evropu před plošným „obohacením“ ne-evropskými osmanskými zvyky a zákony.

Jak dopadne tato třetí obrana Evropy před další její islamizací? Jako tehdy, i teď to bude záležet pouze na Evropanech samotných.

POVINNÉ OČKOVÁNÍ:

Když mi slovenský odborník na očkování, kterého si poslušně platíme z našich daní, bude tvrdit, že neočkované dítě ohrožuje ostatní spolužáky, a proto nesmí jít například do školy přírody, tak pak tentýž „odborník“ ať zajistí, že se naše hranice hermeticky uzavřou, ať on osobně zajistí, že nesmíme pustit na naše území neočkované děti z jiných zemí, samozřejmě v rámci bezpečnosti ani naše děti nesmí jít do zahraničí. To vše ať zajistí stejný zmiňovaný „odborník“, protože například již v sousedním Rakousku očkování není povinné a mohly by se tam naše děti nakazit! Rakouské, případně i německé nebo jiné cizí neočkované děti přece podle téhož „ochranného“ principu našeho placeného „odborníka“ také jsou přece hrozbou nejen pro naše povinně naočkované děti, ale i pro celé Slovensko (případně i ČR)!

Proč na sjednocení principu nepovinného očkování nepracuje naše „jednotná“ a prosperující EU, když jí tak velmi záleží na zdraví obyvatelstva?

ZDRAVÍ PLUS:

Pokud se hliník, nebo některé jiné kovy, nano-struktury, GMO látky a další umělé frankensteinovské produkty, způsobující autismus, Alzheimera, Parkinsona, rakovinu, alergie, apod. nacházejí společně ve vakcínách, lécích, v pesticidech, v chemickém postřiku z neznámých letadel, v potravinách, atd., a přitom podle informací nezávislých odborníků tyto zdraví doslova ničící látky vyrábí skupina firem patřících pod „jedno velení“, pak kde jsou ty všechny neziskovky pečující o blaho a zdravý rozvoj obyvatelstva a kde je ten výše uvedený „odborník“ chránící naše násilím očkované děti?

ODZBROJENÍ:

Který vojevůdce nebo panovník by odzbrojil vlastní obyvatelstvo, místo toho aby odzbrojil nejprve všechny neznámé cizince? Logicky! Pouze ten, pro kterého cizí vetřelci jsou pro něj méně nebezpeční než vlastní obyvatelstvo. Proč asi? Je to i případ dnešní EU?

Jak nás chrání „obranná“ aliance NATO, které jsme členy? Tak, že nás USA ženou do války s Ruskem? Jak nás chrání FRONTEX? Tak, že si chodí pro neznámé nelegály, případně i utajené bojovníky Islámského státu přímo až k břehům Libye, aby je komfortně dovezl do Evropy?

Ministr vnitra a policejní složky už otevřeně hovoří do médií, že nestačí kapacitně (viz islámští „hosté“ v Piešťanech, osady na východním Slovensku, ochrana cestujících ve vlacích, atd.)! A to ještě z jiho-východu nedorazila do EU hrozící ukrajinsko- osmanská tsunami.

Proč vlastně nejvyšší EU-tzv.politici nechrání obyvatelstvo tím, že by ze svých pozic urychleně zahájili VYTVOŘENÍ domobrany v celé EU?

Co my nato, Evropané? Jaké máme dnes VOJEVUDCE a PANOVNÍKY? Chrání nás vůbec (POMÁHAT a CHRÁNIT – komandovat, mlátit …)? Není to nakonec tak, že místo toho, abychom je v nejbližších VOLBÁCH KOMPLET vyměnily my, oni dělají vše proto, aby vyměnili nás za jiné?

ODNÁRODNĚNÍ:

Když všechny světové národy odcházely do Ameriky, věděly, že jdou do ciziny zakládat novou společnost. Na největším holocaustu v historii – na holocaustu původních indiánů vznikl „četník světa“ – USA s jejich multi-kulti národnostní a etnickou strukturou.

To ale neznamená, že podobný multi-kulti kotel by měl delší životnost v Evropě, kde původní různorodé národy zde byly dávno předtím, než se nějací neomarxističtí EU-šílenci rozhodli, že si na vlastním lidu vybudují pokusné laboratoře, ze kterého vzejde nový živočišný lidský druh „EURO-sapiens“ – podle předem určeného geneticky-modifikovaného, koktejlového vzorce!

Kdyby Stvořitel chtěl mít na Zemi pouze jeden jediný národ, jednu šedohnědou rasu – se stejným podprůměrným IQ, bez vlastního svobodného uvažování a rozhodování, nebyl by stvořil tolik lidských ras a různých národů na Zemi.

BŮH je dokonalý, a proto rasy a národy mají na Zemi své opodstatnění a smysl!

Byl apartheid bílých otrokářů v Jihoafrické republice správný? Ne. Byl holocaust v druhé světové válce správný? Ne. Byl holocaust na amerických indiánech bílými kolonizátory správný? Ne. Je násilná islamizace po celém světě správná? Ne.

Tak proč bychom právě my, Evropané, měli držet „hubu a krok“ při pokusech o likvidaci původních evropských národů, pokusech o likvidaci křesťanství, hokus-pokusech těch individuí, které jsme si ani nevolili?!

Mají všechny národy a majoritní společnost v Evropě i nadále trpět tento nemocný vývoj a protilidové multi-kulti pokusy úzké EU-elity? Dokdy?!

Na úplný závěr jsem si nechal vás – UMĚLCI!!!:

Z celé duše zdravím vás ….!

Kde jste se všichni poděly, žijící herci, divadelníci, tanečníci, režiséři, textaři a hudebníci, jakož i všichni „zlatí česko-slovenští slavíci“ a celebrity? To necháte poukazovat na blížící se totalitní světovládu pouze seniory Káju Gotta, skupinu Elán, Františka Ringo Čecha a pár dalších odvážných opravdových umělců-hrdinů?!

A kde je nová CHARTA 2016 ?! Kde jste, signatáři !? HALÓoooooooooooo ………. jste tam ??????

Pamatujte, „UMĚLCI“! Vy, kteří máte nyní plné gatě a čučíte!

Za vaši zradu národa by už nikdo v éteru neměl vysílat a šířit vaše díla a písničky, na vás by se hodilo právě to embargo, které na objednávku kohosi zvenčí bylo neoficiální (skrytou a rafinovanou formou) uvalené na „proti-systémové“, politicky nekorektních umělce a hrdiny dneška.

To jsou ale ti NAŠI, to jsou VZORY pro dnešní mládež! Prostřednictvím nich se naplní na nás všech, v celé naší krásné Evropě, tak jak před 333 lety, slova:

„ŽIVÉ NÁS nedostanete!“ …….

 

Josef Potůček

¨


Loading...

Podobné články

Komentář “ČLOVĚK versus elity – VÝZVA národům na Slovensku a v České republice

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*