Clintonová by měla odmítnout další účast ve volební kampani

Clintonová by měla odmítnout další účast ve volební kampani

Kandidátka na prezidentský úřad USA Hillary Clintonová musí zveřejnit zprávu o jejím zdraví, poté, co omdlela na slavnosti připomínající oběti z 11. září. Její lékař uvedl, že má zápal plic.

V politickém systému v USA může dojít k vážné krizi. Roosevelt byl na invalidním vozíku, byl osoba se zdravotním postižením, ale nikdo netajil jeho nemoc, voliči o tom věděli předem. Personál Hillary zakrývá skutečnost, že bude před Američany tajit její opravdový zdravotní stav.

Mělo by být zahájeno vyšetřování ve Spojených státech, stejně jako veřejná a parlamentní diskuze, proč se představitelé Demokratické strany rozhodli tajit relevantní informace o jejím zdravotním stavu.

Demokratická strana by měla tuto kandidátku nahradit. Kromě toho, sama Hillary by měla odmítnout další účast v kampani. Ale to se určitě nestane, byla vybrána elitou a bude pravděpodobně kandidovat za každou cenu. Demokratická strana se bude snažit umlčet tento skandál a bude nadále tajit informace o jejím opravdovém zdravotním stavu.
Loading...

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*