Členové Bilderbergu: Nezáleží na Trumpovi, Hillary bude americkou prezidentkou tak či tak

Členové Bilderbergu: Nezáleží na Trumpovi, Hillary bude americkou prezidentkou tak či tak

Velmi vlivný výkonný ředitel Martin Sorell naznačil, že výsledek prezidentských voleb v roce 2016 byl již rozhodnut, a poznamenal, že „nezáleží na tom, koho nasadí republikáni, přesto vyhraje Hillary.“

Sorrellovy poznámky, zveřejněné webovou stránkou DC Whispers, šokují především proto, že jeho postavení je šéf „jedné z nejvlivnějších a velice prominentních marketinkových firem na světě s desítkami let starými vazbami na nejelitnější elity.“

Sorrell, generální ředitel WPP PLC má čisté jmění přes 150 miliónů dolarů a má obrovský vliv ve světě reklamy. „Názory Sorrela mají velkou váhu,“ uvedl deník Guardian v roce 2008.

Jak DC Whispers upozornila, jeho vazby na Fox News, která byla vůči Trumpovi antagonistická jsou také velmi pozoruhodné.

Martin Sorrell Foto: Reuters
Martin Sorrell Foto: Reuters

„WPP a její nesčetné množství poboček, představuje až polovinu všech příjmů pro Fox News. Klienti WPP zahrnují takové firemní giganty jako je Ford, Glaxo Smith, IBM, Microsoft, Nestlé, Unilever, Wallmart atd,“ stojí na webové stránce.

„Takže, když někdo jako Martin Sorrell signalizuje, že nezáleží na tom, koho republikáni jmenují, protože bez ohledu na to, Hillary Clintonová bude příští prezident Spojených států, tak by tato předpověď/hrozba měla být brána vážně.“

Sorrellovy komentáře korespondují s podobnými tvrzeními publikovanými globalisty na nedávném fóru v Davosu.

Podle agentury Reuters jsou finanční elitáři „znepokojeni“ kvůli republikánskému kandidátovi Donaldu Trumpovi, i když očekávají, že jeho kampaň selže.

Niall Ferguson z Harvardské university řekl agentuře Reuters, že šance Donalda Trumpa vyhrát volby, by „mohly skončit ještě před volebním superúterkem ( pozn. svobodnenoviny.eu: anglicky Super Tuesday je termín užívaný pro obvykle únorové nebo březnové úterý v roce prezidentských voleb ve Spojených státech amerických, kdy největší množství států Unie organizuje tzv. primárky, při nichž získávají hlasy potřebné pro oficiální stranickou nominaci na prezidentskou kandidaturu. V průběhu žádného jiného dne kalendáře primárek není možné získat tolik volitelů jako o volebním superúterý) a že populisté nikdy volby na prezidenta nevyhráli, ale že veřejnost je „šíleně naštvaná“, a to je to, co pohání fenomén Donald Trump.

Ferguson byl ještě upřímnější v komentářích pro agenturu Bloomberg, tvrdíc, „Myslím, že to bude skvělá katarze, opravdu se na to těším, bude to pro Trumpa ponížení. Do toho.“

Jak jsme již dříve informovali, mocná skupina Bilderberg, která Sorrella a Fergusona pravidelně zve na svá setkání za zavřenými dveřmi, podpořila Hillary, aby se stala americkou prezidentkou na své výroční poradě, v červnu loňského roku.

 

 

Infowars/ svobodnenoviny.eu

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Členové Bilderbergu: Nezáleží na Trumpovi, Hillary bude americkou prezidentkou tak či tak

  • Gergard Wisnewski: Neboť to, že z konferencí Bilderbergu vyházejí přímá nebo i nepřímá rozhodnutí je nasnadě. Jinak by se takové konference nekonaly. Taková konference těžkých vah, jichž se zúčastňují generální tajemníci NATO nebo předsedové Evropské komise, se nevyhne tomu, aby neovlivňovala mezinárodní politiku. A obráceně se nemůže žádný účastník takové konference vyhnout tomu, aby nebyl sám ovlivňován. Proto nemají volení politici na takových konferencích co dělat .Moc, která se soustřeďuje v Bilderbergu, je v pravém slova smyslu totalitní. Tajný režim, jehož jednotlivý členové hýbají celými ekonomikami a státy, se každoročně radí za vyloučení veřejnosti. Není už tohle důvod k zamyšlení? A tohle by bylo téma pro naše politiky a pana Moravce. Uvidíme jak to s tou dramatickou umělkyní Hillary skončí. Bude-li skutečně rozhodnuto z vyšších pozic tak se to přeci dá zařídit.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*