Členka Evropského parlamentu vyzývá k zákazu politických stran, které kritizují přistěhovalectví

Členka Evropského parlamentu vyzývá k zákazu politických stran, které kritizují přistěhovalectví

Členka Evropského parlamentu Soraya Postová vyzývá k tomu, aby ve Švédsku byly zakázány politické strany, které kritizují masovou imigraci.          

Postová, která je součástí Feministické iniciativy ve Švédsku, si stěžuje, že „příchod velkého počtu přistěhovalců během migrační krize vedl k nárůstu rasismu a že se nedělá dostatek,“ aby se zabránilo rasistickým a xenofobním útokům „proti muslimům a dalším menšinám“.

Švédsko musí zakázat organizace, které šíří nenávist a obhajují fašismus, nacismus a rasismus,“ píše Postová, než jasně uvedla, že se odvolává na Švédské demokraty, což je největší strana bojující proti masové migraci v zemi a má šanci vyhrát v příštích volbách.

Strana, vedená Jimmim Åkessonem, je podle průzkumu preferovaná u lidí ve věku 18 až 34 let a vyvolává hluboké zděšení pro švédský establishment a Evropskou unii.

„Právě proto, že ve Švédsku existují více pravicové extremistické strany než Švédští demokraté, neznamená to, že Švédští demokraté nejsou rasističtí a xenofobní,“ píše Postová. „Švédští demokraté stále mají homofobní, nacionalistickou, rasistickou a xenofobní politiku, to se nezměnilo. Jejich politika stále není inkluzivní, ale stále vylučuje menšiny. Normalizace švédských demokratů a jejich rasistická a sexistická politika je nepřijatelná a je velkou hrozbou pro naší demokracii a lidská práva.“Zdá se, že se Postová zasazuje o nějaký druh nové moci EU, která by trestala země, které „porušují lidská práva“ tím, že vážně nezohledňují tzv. zločiny z nenávisti.

Postová nestoudně vyzývá, aby politické strany, o nichž tvrdí, že jsou „rasistické“, byly zcela zakázány.

„Tyto organizace nejsou v demokratické společnosti přijatelné, v demokratické společnosti by měl mít každý právo se zapojit a cítit se v bezpečí,“ píše. „Švédsko by proto mělo následovat příklad Finska a zakázat organizace šířící nenávist a obhajující fašismus, nacismus a rasismus.“

Švédsko v současné době prochází prudkým nárůstem násilných trestných činů a sexuálních útoků v důsledku masového přistěhovalectví.

Deník Politico uvádí, že „střelba v zemi se stala tak častá, že se už o ní ani nepíše, pokud není velkolepá nebo nevede k smrti.“

Soukromá studie o 4,142 rozhodnutích týkajících se trestných činů souvisejících s sexuálním napadením, které prošly švédskými soudy v letech 2012 až 2014 zjistila, že 95,6% znásilnění bylo spácháno muži cizího původu.

Dva ze tří znásilnění s přitěžujícími okolnostmi byly spáchány nově příchozími migranty nebo odsouzenými žadateli o azyl. Oficiální statistiky o trestné činnosti ukazují, že počty nahlášených znásilnění se za posledních 10 let zvýšily o 34%.

Mnozí Švédové byli zatčeni a stíháni za to, že vtipkovali o islámu nebo kritizovali toto náboženství na sociálních sítích.

 

(InfoWars/ svobodnenoviny.eu)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Členka Evropského parlamentu vyzývá k zákazu politických stran, které kritizují přistěhovalectví

  • Já jsem zvědava kdy už se evropane probudí a nebudou volit politici kteří chtějí naší zkázu a muslimům lezou do zadku !

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*