Cirkus lídra Zaorálka

Cirkus lídra Zaorálka

Volební lídr ČSSD pan ministr Zaorálek deklaroval, že zemře při obraně bezplatného zdravotnictví. V době volební kampaně se počítá s tím, že politici plácají hlouposti, aby zaujali voliče.

Chápu a snažím se to vydržet, ale tohle mě opravdu rozesmálo. Zdráhám se uvěřit, že lídr ČSSD je takový prosťáček a věří tomu, že za zdravotnictví se dnes neplatí. Určitě není! Pouze opakuje oblíbenou lež takzvané levice o bezplatném zdravotnictví.

Žádné bezplatné zdravotnictví neexistuje. Stejně jako neexistuje bezplatné školství. Nic není bezplatné, protože stát sám nic platit v podstatě nemůže. Nejsou žádné státní peníze. Má jen peníze, které přikazuje lidem platit jako daně, povinné odvody a pojištění. Z našich peněz to platí.

Pan Zaorálek klame a mate. Důvod je jednoduchý. Volič má věřit v dobrotu státu a má rezignovat na aktivní roli v kontrole státního systému, který mu sám nic neplatí a naopak hospodaří s jeho penězi. Nechci být nespravedlivý k takzvané levici, ke které se hlásí pan Zaorálek. Takzvaná pravice, hájící školné i platby za zdravotní péči, propaguje v zásadě záměr donutit lidi platit dvakrát. Jedni za osmnáct a druzí za dvacet bez dvou.

Ukradli stát lidem pro kšefty stranických mafii. Stát jim slouží jen na vybírání peněz od lidí. Zadlužili ho a zmrzačili. Nevím, kolik ještě lidí na svoje pohádky pan Zaorálek nachytá. Doufám v jeho podzimní politický konec.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Cirkus lídra Zaorálka

  • Je to řečník, který by kecání mohl vyučovat, protože on do toho divadelně také dává duši. Kdyby by byl upřímný tak by ty jeho proslovy vypadaly jinak. Nejsme takoví blbci jaké z nás chtějí udělat. Když voliče lapají pěkně jim zpívají a ještě k tomu slibují. Peníze nejsou téměř na nic, pro nemocné děti se vyloženě v TV žebrá , mnozí lidé nemají přístřeší, mnozí jsou díky ˇmodě půjček, kterou nás záměrně zavalují zadluženi a záměrně předhazování drábům tj. vymahačům. Pro Německo a Francii jsme kolonií a proto nám sem cpou potraviny nevalného složení. A co umělý přiliv migrantů , kterou do Evropy vozí slavné neziskovky, které jsou bohatě placeny jak ze zámoří i z domova a tento příliv je záměrně vyvolán tvůrci NWO – tak proč o těchto problémech Zaorálek jako retor nemluví a neřeší to.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*