Čína prohlásila, že islám je „nevyléčitelný nádor“ a „jedovatý lék“

Čína prohlásila, že islám je „nevyléčitelný nádor“ a „jedovatý lék“

Čína považuje islám za rostoucí problém a posílila své kroky proti ujgurským muslimům v zemi. Podle OSN a amerických představitelů bylo do čínských integračních táborů přemístěno zhruba milión muslimů.                              

Vězni uvedli, že v táborech jsou muslimové nuceni odmítat islám a každý den se učí písně komunistické strany. Další zprávy uvádějí, že jsou vězni nuceni jíst vepřové maso a konzumovat alkohol.



Zatímco byly tábory prve vytvořeny k boji proti extremismu ujgurských muslimů, nyní i muži s dlouhými vousy – jako součást muslimské identity- mohou být posláni do převýchovných táborů. Důsledkem je, že téměř každý ujgurský muslim riskuje, že bude poslán na „převýchovu“.

Oficiální radiostanice čínské komunistické strany uvedla:           

„Členové veřejnosti, kteří byli vybráni k převýchově, byli nakaženi ideologickým onemocněním. Byli nakaženi náboženským extremismem a násilnou teroristickou ideologií, a proto musí vyhledat léčbu v nemocnici jako hospitalizovaný pacient.“

„Náboženská extremistická ideologie je druh jedovaté medicíny, která mění lidskou mysl…Pokud nevymítíme náboženský extremismus v jeho kořenech, násilné teroristické incidenty porostou a rozšíří se jako neléčitelný zhoubný nádor.“

Poté, co byla země konfrontována panelem OSN, čínský úředník prohlásil, že neexistují „takové záležitosti, jako jsou převýchovná centra.“

Podle Jamesa Millwarda, profesora čínských dějin na Georgetownské univerzitě, „náboženská víra je považována za patologii“.

„Takže nyní nazývají převýchovná centra „nemocnicemi“, které mají léčit myšlení. Je to jako naočkování, lékařská procedura najdi-a-znič, kterou chtějí aplikovat na celou ujgurskou populaci, zabít bakterie extremismu,“ dodal Millward.

Profesor by mohl mít pravdu, jak ukazuje pozdější vysílání, že není nutné spáchat zločin, ale samotná islámská ideologie je již považována za extremistickou:

„Přestože určitý počet lidí, kteří byli obviněni z extremistické ideologie, se nedopustil žádných zločinů, jsou již infikováni nemocí. Vždy existuje riziko, že se nemoc kdykoli projeví, což by mohlo vážně ohrozit veřejnost.“

„To je důvod, proč musí být přijati do převýchovné nemocnice včas, aby se vyléčili a vyčistili se od virusu v jejich mozku a obnovili svou normální mysl.“




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Čína prohlásila, že islám je „nevyléčitelný nádor“ a „jedovatý lék“

  • Clanek opominul duvod muslimskeho extremismu, kterym je islam a jeho bible Koran, vyzyvajici spravne muslimy k nasili vuci vsem nemuslimum!!!
    Cinani opet ukazuji evropskym vitacum a mutikulturnim hovadum jak je treba zachazet s muslimy. Postupuji tak na zaklade nesnasenlivosti a nasili muslimu vuci vsem lidem, nevyznavajicich islam. K tomu je nabada Koran na asi 200 mistech a jejich duchovni v mesitach. Je to ovsem tak zakorenene, ze Cinani budou muset vynalozit dlouhy cas a velkou trpelivost k prevychovani. To se da podle meho nazoru dosahnout nejenom represi, ale i universalnim vzdelavanim muslimu. Pouze primitiv se da lehce presvedcit a ovladat pro ruzne cile, zejmena, kdyz se jeste jako zoldak placen ve valute.
    Duvod vyhnani muslimskych Rohingu z Barmy media na zapade zamlcuji a kritizuji pouze vladu a organy zeme za vyhaneni Rohingu. Tim duvodem bylo terorizovani budhistickeho obyvatelstva teroristy z rad Rohingu. Mirumilovne obyvatelstvo budhisticke viry, spocivajici na podobnych principech jako krestanstvi se nenechalo terorizovat a vyhnalo kvuli tomu muslimske Rohingy ze zeme. Jen tak se muze zabranit dalsim masakrum obyvatelstva. Zeme se misenym nabozenstvim jsou islamem vice ohrozeny.
    Zapad ted pro Rohingy roni krokodili slzy, aniz by poukazal na duvod jejich exodusu. V Evrope si jeste pockame, az se pivari v Nemecku nastvou a zvednou zadek od piva.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*