Čína bude muset zasáhnout. Majdanisté nemají rozum…

Čína bude muset zasáhnout. Majdanisté nemají rozum…

Barevky, nebo též majdany, tedy volání po liberálních prozápadních převratech, se množí po světě jako houby po dešti.

Praha… Moskva… Hongkong… Caracas jsou momentálně jejich posledním výkřikem…Některé jsou mírnější a zatím relativně pod kontrolou, jiné nabírají na síle, ale cíl je jediný: převrat.

V Moskvě chtějí svrhnout Putina, v Česku Zemana s Babišem, v Caracasu Maduru a v Honkongu chtějí odtržení od kontinentální Číny a návrat Britů či příchod Američanů…

Vidíme, jak to dopadlo na Ukrajině a jak ten jejich euromajdan rozvrátil zemi, ekonomicky, politicky i lidsky…

Putin moskevské majdanisty zvládá a víceméně je úspěšně ignoruje. Západní média demonstracím tleskají, ale i u nich se vyskytují momenty realismu, které příliš Navalného bojůvkám nedávají šance… U nás si budeme muset počkat. Měli by pochodovat už teď na 21. srpna. Ale i když je pochopitelně bude ČT i ostatní média (včetně těch tzv. babišovských) podporovat, pořád to vypadá tak na podporu 30 až 35 procent populace. A je naděje, že to zatím přežijeme bez krveprolití. I když je jasné, že někteří chvilkaři by potřebovali pětadvacet na zadek.

S Hongongem to ovšem vypadá mnohem vážněji. Západní ideologické centrály i neziskovky se snaží a hongkongští majdanisté ženou věc na ostří nože.

Vcelku logicky se čím dál tím více nabízí scénář jako před 30 lety na náměstí nebeského klidu. A přirozeně krvavý… Hodně krvavý.

Je dobré vědět, co může nastat a co nastane, když demonstranti nedostanou rozum. A oni zjevně rozum dostat nechtějí…
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*