Cílem jakéhokoliv osídlování, jak známo z historie, je osídlit, okrást, odzbrojit a umlčet za tichého souhlasu vládnoucích elit.

Cílem jakéhokoliv osídlování, jak známo z historie, je osídlit, okrást, odzbrojit a umlčet za tichého souhlasu vládnoucích elit.

Kdo má evropské vládce za hloupé, ať si rychle poopraví názor. Na chytré, lstivé a kolaborující.

Diplomaticky se tomu říká appeasement, nekorektně se tomu říká velezrada.

Momentálně jsme v první fázi, osídlování, které se zrychluje, aniž by tomu někdo výrazně bránil.

Finanční náklady se zatím nikdo neodvážil odhadnout.

Jen plíživá ztráta svobody je nadohled.

Aby výměna obyvatelstva proběhla nenásilně, překotně se jedná o zákazu vlastnění zbraní jinověrci, aby proběhlo podrobení bez odporu.

Následuje zákon umlčovací a cenzura „xenofobních“ webů, která již reálně probíhá.

V rezoluci OSN 16/18 z roku 2011 se přijímá návrh OIC (org. islámské spolupráce – v Praze ji hostil velký slušňák Jiří Drahoš) o urážce muslimského náboženství, i kdyby jste nakrásně měli pravdu.Západní Evropa se nachází ve fázi podrobení bez odporu.

Zbývá slabá naděje. Střední Evropa se pod zákeřnou  palbou Bruselu začíná spojovat a možná na ní jednou spočine veškerá tíha zodpovědnosti za probuzení  náměsíčně bloumajících Evropanů z pomalé hypnózy.

Už teď je jasné, že veškeré pokusy naroubovat na islám model západní demokracie skončily fiaskem, což svědčí o totální ztrátě soudnosti západních elit.

Jednou ze zbraní, jak strachem ochromit a zdecimovat Evropany, je rozeštvat národy a skupiny a oslabit tím jejich schopnost se bránit.

Tento zločin, ať se nazývá jakékoliv „jaro“ nebo „majdan“ vidíme dnes a denně v režii mediokracie, jako mistrovsky dotaženou bolševickou propagandu.

Jediný způsob, jak zvítězit nad pašeráky migrantů, je nechat všechny migranty volně přicházet do Evropy, „aby k nám měli důvěru“

To  není vtip, ale výplod bezpečnostího experta EU Rodericka Parkese, bruselského hrdiny socialistické práce, který za tuto „odbornost“ pobírá měsíčně 20 tisíc Eur.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*