Chová se Česká televize arogantně?

Chová se Česká televize arogantně?

Komentář na prohlášení prezidenta republiky Miloše Zemana, který by si přál personální změny v České televizi kvůli jejímu arogantnímu chování.

Dostal jsem anketní otázku pro ParlamentníListy.cz co říkám na prohlášení prezidenta republiky Miloše Zemana v TV Barrandov, kde řekl, že by si velice přál personální změny v České televizi (kvůli jejímu arogantnímu chování). Cestou podle něj je dvojí zamítnutí zprávy o hospodaření ČT Poslaneckou sněmovnou. Tímto způsobem lze podle zákona odvolat Radu ČT.

„Musíme s tím především něco dělat, ne to jen kritizovat,“ řekl Miloš Zeman. „Jedna z cest, jak se s tím dá něco dělat, spočívá ve dvojím zamítnutí zprávy o hospodaření České televize,“ dodal v odpovědi na tvrzení, že se ČT chovala arogantně vůči Ester Ledecké i některým politikům.
„V takovém případě dochází k personálním změnám. Já bych si tyto změny samozřejmě velice přál,“ řekl prezident Zeman.

Má odpověď:

„Česká televize je moloch, který informuje neobjektivně, a na její nevyváženost existuje již více důkazů. Česká televize se místo vyvážených informací snaží vytvářet názor prohnilé politické korektnosti a snaží se podporovat pouze jeden světonázor, což je pro veřejnoprávní médium nepřípustné. Ono se ale není moc čemu divit, jelikož víme, že má ČT vytvořen Evropskou unií takzvaný úhel pohledu, podle kterého na té propagandě pracuje. Česká televize hospodaří s několika miliardami korun a stát nemá možnost její hospodaření kontrolovat. Toto je potřeba změnit a dát pravomoci k této kontrole Nejvyššímu kontrolnímu úřadu.“
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Chová se Česká televize arogantně?

  • ČT sperciálně její asertivně vycvičení moderátoři je vesměs banda nevychovanců. Své debaty vždy vedou neobjektivně a působí z jejich debaty jejich osoba jako nadřazená protivná ředitelka k žáčkům, kteří něco vyvedli a moderátoři v této roli vynikají jako útočící , když není po jejich a když si chtějí vydupat určitou odpověď Tyto debaty jsou prosyceny zápornou energií, kterou skoro vždy vyvolávají moderátoři. Já se na ty asertivní vycvičence už nedívám . Z těchto moderátorů vynikala v negativním slova smyslu paní Drtinová a Veselovský, kteří teď mají kšeft snů zajištěný Sorosem. Ale i ti co dosud jsou v TV jsou zcela neakceptovatelní. Například vychytralý Moravec, cílevědomá Tvarůžková a nejvíce člověka rozčiluje kotelnice Jílková to je jak cikánka na pouti, která se dožaduje svého. Největší tragi groteskou byla rada ČT. když se mohla zbláznit z doslovného překladu , imigranta, který přirovnal nabidnuté bydlení jako k přístřešku pro dobytek a rada pořád zasedala a snažila se očernit Primu, že schválně pošpinila a zkreslila vysílání. A tímto problémem se tito bohatci zabývali velmi dlouho. Vždyť jsou určitě královsky placeni z poplatků a tak co by nedělali důležité a co by se nezviditelňovali. Všichni moderátoři by se měli učit jak neskákat záměrně řečníkům do rozmluvené věty, která se jim nehodí a odvádět pozornost. Měla by to být slušnost v jakékoliv debatě. Asi ta školení asertivity nejsou vůbec dobrá.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*