Chilská armáda odtajnila senzační video se setkání s UFO

Chilská armáda odtajnila senzační video se setkání s UFO

Neidentifikované létající objekty se objevují na obloze nad Chile častěji než v jiné části světa. Četnost výskytů UFO v této oblasti vedla k vytvoření zvláštního výboru pro analýzu informací o neobvyklých pozorováních v atmosféře.

Výbor pro studium anomálních jevů (CEFAA) je veřejná organizace, člen Úřadu pro civilní letectví pod jurisdikci chilského letectva. Na webových stránkách výboru je k dispozici rozsáhlý výběr fotografií a písemných materiálů o setkání s UFO po celém světě.

CEFAA zveřejnila senzační video z jednoho z těchto setkání.

Dne 11. listopadu 2014, piloti zpozorovali podivný předmět během mise, když hlídali pobřežní sektor na západě chilského hlavního města Santiaga. Objekt byl popsán jako plochá podlouhlá struktura se dvěma tepelnými centry.   Pozemní radary tento objekt nezaznamenaly.

Objekt poté zmizel v oblacích stejně rychle, jako se objevil. Po prostudování všech detailů, odborníci z CEFAA zjistili, že objekt nebyl ani pták, ani kus kosmického smetí, hmyz, letadlo, parašutista, kluzák nebo atmosférická anomálie. V závěrečné zprávě výbor označil tento objekt jako „neidentifikovatelný“.
Reklama

Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*