Chce to přidat Bohuslave, Sobotko. Takhle úrovně Gustáva Husáka nedosáhnete.

Chce to přidat Bohuslave, Sobotko. Takhle úrovně Gustáva Husáka nedosáhnete.

Bohuslav Sobotka se činí : S prstem na mapě studuje, kudy by k nám mohli vjet ideologičtí vetřelci, kteří chtějí drze oslavit mimo jiné i naše osvobození od fašismu armádou jejich otců a dědů. A jeho přičinlivý mopslík ministr vnitra Milan Chovanec už nechává vypracovat strategii, aby ani jeden z těch zločinců, neprojel.

Jde přece o zločineckou organizaci, která chce rozvrátit naše havlistické hodnoty a nerozborné přátelství s USA a Západem.

Apadá jeden skvělý návrh za druhým : zařazení vlků na seznam nežádoucích osob a následné vyhoštění.

Už svou existencí podle jiné argumentace ohrožují přece ohrožují bezpečnost státu…

Správně…

Je třeba plně vyjít námětům minimálně na internaci osob, označovaných internetovým deníkem Neovlivní. Cz jako pomahači Putina. Že je mezi nimi prezident. To nesmí hrát roli. A doufám, že s ním budu moci sdílet kobku.

Když je vlast v ohrožení, prezident neprezident, šup s námi na Pankrác. A doufám, že s ním budu moci sdílet kobku.

A stálo by jistě za to zauvažovat o humánních návrzích známého studentského vůdce Bartušky na případnou likcidaci těchto nepřátel lidu.

Když se kácí les, létají třísky…

Kritiku si ovšem Sobotka s Chovancem zaslouží v tom, že zásadně pokulhávají v ofenzivní antivlčí manifestaci se zapojením našich pokrokových umělců..

Řada z nich, která tak poctivě kdysi podepsala Antichartu by si znovu a ještě radostněji jistě tuto akci v Národním divadle zopakovala.

Dagmar Havlová by mohla přednést jímavý projev na téma zaprodanců, Svěrák na téma ruského imperialismu a Menzl na téma demokracii si rozvracet nenecháme..

Chce to prostě přidat, Bohuslave Sobotko.

Stále to ještě není ono.

 

Jiří Vyvadil

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Chce to přidat Bohuslave, Sobotko. Takhle úrovně Gustáva Husáka nedosáhnete.

  • · Edit

    Toto schvaluji,Sobotka se Zaorálkem se stali příkladem a manifestací „hujerismu“,pokrytectví a myšlenek „říkat vždy co se hodí“,nemají právo vládnout této zemi i když jsem tuto stranu, kterou prezentují, volil.Článek,který konstatuje co se v naší zemi vlastně děje,díky postojům EU,USA,zaprodaným naším veřejnoprávním médiím….tragédie..20motorkářů protože jsou z Ruska,neprojedou,jak směšné a zároveň smutné ,svobodná Evropo !

  • Než by vláda o něčem rozhodla, budou Noční vlci dávno pryč. Nechali jsme demonstrativně projet nejagresivnější armádu všech dob – USA, dejme pokoj i motorkářům z Ruska. Každé opatření (nebo spíše snaha o něj) bude jen pro smích.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*