Charity otevřených hranic napojené na pašeráky lidí mají být jmenovány na Nobelovu cenu

Charity otevřených hranic napojené na pašeráky lidí mají být jmenovány na Nobelovu cenu

Mezinárodní výbor se sídlem v Itálii se připravuje na nominaci nevládních organizací otevřených hranic, které přepravují migranty do Evropy, na Nobelovu cenu za mír v roce 2018.     

„The Righteous of the Mediterranean Sea – pro humanitární námořní záchranu migrantů“ bude společně kandidovat s nevládními organizacemi, rybářskými loďstvy a osobami, o nichž výbor soudí, že „během uprchlické krize průběžně prováděly námořní záchranu podél migračních tras“ ve Středomoří.

„Svými činy utopili strach a rasismus ve vlně soucitu a připomněli celému světu, že jsme jeden, sjednocená lidská bytost, nad rasami, národy a náboženstvími,“ píše výbor o 66 osobách, které mají být nominovány.

Četné iniciativy, které mají podpořit vyhlídky na Nobelovu cenu za mír, jsou v současné době plánovány, nebo probíhají, oznámila komise.

Jedná se o kampaň nazvanou „Na straně spravedlivých“, která se snaží získat starosty v Evropě, aby vyhlásili podporu nominace a „aktivovali podporu institucemi, politickými organizacemi a akademickým světem“.Označujíc své rozhodnutí o společné kandidatuře jako „spravedlivé“, výbor píše, že termín pochází z Bible a byl poprvé uplatněn v Izraeli s odkazem na ty, kteří zachránili Židy před nacistickým pronásledováním v Evropě.“

Koordinátorka Andrea Cantini uvedla, že výbor „sdružuje mezinárodní skupinu občanů, kteří věří v Evropu solidarity a lidskosti a kteří byli „pobouřeni“ pokusy „kriminalizovat humanitární záchranu migrantů“.

Prosazování výboru nominovat nevládní organizace zabývající se dopravou migrantů do Evropy bylo podněcováno tím, co Cantini označila za „nedávné útoky pocházející z různých stran, jenž jsou podporovány radikální pravicí“.

Mnoho nevládních organizací – z nichž je většina součástí nominace na Nobelovu cenu za mír – bylo tento rok obviněno z tajné spolupráce s pašeráky lidí a tlak na skupiny se zvýšil poté, co italští státní zástupci odhalili fotografické důkazy o jejich tajných dohodách.

Po vytvoření tzv. kodexu chování ze strany Itálie, téměř všechny nevládní organizace pozastavily své operace ve Středomoří, přičemž deník Breitbart London koncem srpna informoval, že po tomto dni uplynulo 20 dní bez jediné smrti na migrační trase.

 

(Breitbart/ svobodnenoviny.eu Ilustrační obrázek Foto: Facebook)
Loading...

Podobné články

2 Komentáře “Charity otevřených hranic napojené na pašeráky lidí mají být jmenovány na Nobelovu cenu

  • I některé Nobelovy ceny jsou uděleny na přÍkaz těch , kteří chtějí nastolit NWO. Např. Obama dostal Nobelovu cenu za mír přesto, že USA pořád někde na cizích územích a mnohdy pod cizí vlajkou válčí. A co původ Obamy s tím je to moc divné a přesto se stal prezidentem ,. protože byl schválen a měl průpravu Yelské univerzity. která má ve znaku lebku a kosti. Svět diriguje zámožná zámořská skupina z USA a z evropských politiků si dělá pimprlata. Dovoz imigrantů je v souladu s NWO a dle těchto principálů je v Evropě nastolován chaos a šílenství.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*