Čeští muslimové pokrytecky odsuzují francouzské vraždy, když sami schvalují vraždění židů

Čeští muslimové pokrytecky odsuzují francouzské vraždy, když sami schvalují vraždění židů

Islám za nic nemůže, v islámu není nic, co by útoky ve Francii ospravedlnilo. Ano přesně tak se nám opět rozjíždí proislámská propaganda v Čechách a na Moravě. Samozřejmě za vydatné pomoci českých islámistů.

Šéf brněnské mešity Alrawi, představitelé pražských islamistů apod. vydávají prohlášení, kde se tvrdí, že v islámu není nic, co by ospravedlnilo vraždění nevinných lidí ve Francii. Ano, to slovíčko nevinných je víc než důležité.

Byl to pan Alrawi, kdo nechal opakovaně kázat v brněnské mešitě toto:

Byl to místopředseda Ústředí muslimských obcí pan Sáňka, který veřejně obhajoval sebevražedné atentáty na izraelské děti a ženy.

Jak to, že tito lidé kážou muslimům nenávist vůči nevíře v Alláha, a pak veřejně hovoří o tom, že odsuzují zabíjení nevinných lidí ve Francii? Myslíte si, že lžou?

Ne, nelžou. Důležité je to slovíčko nevinných. Pro tyto pány nejsou Izraelci nevinní, měli odvahu se postavit proti islámu a tak si zaslouží smrt. Naopak v případě Francie je možné věřit tomu, že opravdu ty útoky upřímně odsuzují. Jenže vrazi z Islámského státu používají podobnou logiku, jako pan Alrawi a další čeští islámisté, ti vrazi říkají, že Francie bojuje proti Islámskému státu a tak tam není nikdo bezvinný. Přesně stejná logika, jako má Alrawi a Sáňka v případě Izraelců.

Všimli jste si, že by v posledních měsících odsoudili čeští muslimové, či české mešity, desítky teroristických útoků na židy v Izraeli? Ne, neodsoudili je. Nikdy je neodsoudili, vždy tyto teroristické vražedné útoky prezentovali, jako reakci chudáčku muslimských Palestinců na strašné židy.

Proto, je tak důležité slovíčko nevinní. Pro české islamisty nejsou židé v Izraeli nevinní a pro Islámský stát nejsou nevinní Francouzi. Stejná logika a stejné nebezpečí. Dokud povedou české mešity a českou muslimskou komunitu lidé, kteří ji vedou ze zákulisí posledních 20 roků, tak nezbývá než říci, že čím méně bude muslimů v naší zemi, tím tu bude bezpečněji.

A pro ty, co bych chtěli stále hájit české islamisty, tak mám jediný vzkaz. Vzpamatujte se již ze svého poblouznění! Důkazu o pokryteckém chováni šéfu českých mešit je víc než dost. Kromě záznamu z mešit, jsem uvedl i důkazy se zdroji ve své knize Islám a islamismus v České republice ….

Šéf českých islamistů Alrawi

Alrawi

 

Lukáš Lhoťan

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “Čeští muslimové pokrytecky odsuzují francouzské vraždy, když sami schvalují vraždění židů

  • Jak to, že tady takové lidi, jako je tento DEMAGOG trpíme?? Ať si pakuje kázat někam do prdele…

  • Fandím a přeju Izraeli,ať porazí a vypořádá se s těmi „umírněnými muslimy“ stejně,jako se s nima vypořádalo Rusko v Čečensku.V Čečensku muslimové potom,co je tam Rusové rozdrtili,si teď dlouho netroufají vylézt ze svých děr.Rusové si hold umějí udělat pořádek.Jo,tehdy Rusko,stejně jako Izrael,bylo káráno za porušování „lidských práv“ čečenských muslimů.No,snad si stejný pořádek doma udělá i Izrael.Už aby byl v té oblasti mír.Ale dokud bude existovat Korán a také izraelští politici(ehm,agenti Iluminátů pracující také na zničení Izraele-mám na mysli současné vedení Izraele i minulá),co svým jednáním ničí svoji zemi a dělají na Blízkém východě kroky,ze kterých má prospěch jedině USA-Ilumináti,tak mír nebude.Přeji Izraeli a jeho lidu,ať se vypořádá s oběma živly.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*