Čeští muslimové nechtějí platit své dluhy a tak jim zabavili mešitu v Praze. Teď řvou propagandu o zlých Češích

Čeští muslimové nechtějí platit své dluhy a tak jim zabavili mešitu v Praze. Teď řvou propagandu o zlých Češích

Čeští muslimové rozjeli propagandistickou kampaň proti dražbě budovy mešity v Praze, kterou jim zabavil exekutor. Podle muslimů dlužili jen 22 tisíc korun a neměl tak exekutor právo jim mešitu zabavit. Muslimové v mediích apelují na svého přítele a zároveň šéfa ČSSD Hamáčka, který se před mešitou  nimi fotil, ale také volají o pomoc k šéfovi hnutí ANO Babišovi. Muslimové vyhrožují, že prodanou mešitu neopustí a budou v ní nadále působit i když již budova patří někomu jinému … A kde je pravda? pravdou je, že muslimové dluhy platit nechtěli a nedlužili 22 tisíc, ale skoro 200 tisíc. prostě klasické lhaní …



Například web Aktualne.cz zveřejnil text o zlých českých exekutorech, kteří ubližují českým muslimům a zabavili jim a vydražili jednu z pražských mešit. Jenže realita je úplně jiná. Díky finanční podpoře Vás čtenářů Eurabia.cz může reakce podporovat mé aktivity v monitorování islámského extremismu a islamizace České republiky a tak jsem zjistil následující fakta.
Mešita Alfirdaus je nejen soukromým majetkem kuvajtských muslimů, ale zároveň je mezi pražskými muslimy dlouhodobě šířená informace, že majitel Bader Mea Aknafith neni poctivý a nevyplácí slíbené mzdy za odvedenou práci a naopak má dlouhodobě problémy s financemi.
Muslimové lžou, když tvrdí, že dlužili jen 22 tisíc. Faktem je, že jejich dluh byl zhruba 170 tisíc korun českých a oni odmítali reagovat na výzvy, aby svůj dluh zaplatili. Prostě si asi mysleli, že mohou Čechy okrást a nic se jim nestane. Exekutor se snažil muslimy přesvědčit k zaplacení dluhů skoro 3 (!) roky a muslimové na to kašlali. Teprve poté se rozhodl exekutor mešitu zabavit a dát do dražby, což čeští muslimové vnímají jako urážku a podvod ze strany Čechů. Asi čekají, že Češi se nechají v klidu podvádět od muslimů a nebudou se bránit.
Doporučoval bych tedy Bakalovým poskokům, aby si nejprve ověřili fakta než budou šířit muslimskou protičeskou propagandu o zlých Češích, kteří ubližují hodným českým muslimům. A vám, kdož přispíváte na provoz Eurabia.cz děkuji za Vaší podporu (Číslo účtu: 2700168305 / 2010, Fio banka a.s., Variabilní symbol: 003), která nám umožňuje odhalovat tyto muslimské lži a propagandu.
K tématu českého islámu doporučujeme:
Šéf ČSSD s šéfem pražských muslimů Baderem Mea Eknaifithem, který neplatil dluhy a přišel o mešitu




Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Čeští muslimové nechtějí platit své dluhy a tak jim zabavili mešitu v Praze. Teď řvou propagandu o zlých Češích

  • Česká – už ne, strana – bejvávalo, sociálně – zdaleka nikoliv, demokratická – nikdy nebyla. To je naše ČSSD. Vždy byla ochotna za koryta prodat lid, národ či vlast.
    Koryto je svaté a nic není proti programu, pokud jde o jeho udržení.
    Socanovi jde jen o to, aby urval koryto a vyšplhal se někomu po zádech nahoru.

  • Hamáček jim poradí. ČSSD má zkušenosti s exekucí Lidového domu, která neproběhne, dokud budou u koryta.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*