Cesta do hlubin německé duše

Cesta do hlubin německé duše

Mám několik dobrých kamarádů v Německu. Všichni máme podobný názor na uprchlickou krizi a stejný na Frau Merkel. A tak se ptám: „Warum?“ 

Der Němec

Němec je každý, jehož rodiče i prarodiče se narodili v Německu. Východní Němec je spokojený, protože po sjednocení Německa už nemusí jezdit trabantem. Západní Němec je spokojený a bohatý. Je tak bohatý, že si to my vůbec nedokážeme představit. Dodržuje pravidla a zákony. Platí si právníka, pojišťováka i svého lékaře. Žije ve světě, který mu zajišťuje skutečný pocit jistoty a bezpečí. Jedinou skvrnou na duši Němce je spojitost s Adolfem Hitlerem, a tak se bojí, že ho někdo obviní z nacismu. Očekává se od něho, že bude multikulturní. Současný Němec je dnes přesně vmanévrováván do té ideologie, která klasifikuje určité skupiny lidí jako oběti, jež potřebují ochranu a pomoc. Němec respektuje postoj vlády, že jiný přístup nelze tolerovat.

Nový Němec

Roku 1961 začalo hromadné najímání levných pracovních sil v Turecku a další imigrace pokračovala slučováním rodin. Muži povolali své manželky a rodiny do Německa. Dnešní socializovaní Turci, muslimové, jsou díky své dokonalé němčině a německým školám oficiálně vnímáni jako součást obyvatelstva.

Němec a vláda

Německá vláda (BRD) vždy pracovala pro své občany. (Na rozdíl od vlád ČR.) „Němec, který pracuje, se musí mít co nejlépe.“ To se dotýká nejpočetnější střední vrstvy. Kroky, které v minulosti němečtí politici dělali, vždy směřovaly k prosperitě. I německá vláda v minulosti udělala pár špatných rozhodnutí, ale pozitiva jednoznačně převážila negativa. Němec své vládě věří, protože se má dlouhodobě čím dál tím lépe.

Němec a Merklová

Merklová pochází z východního bloku. Umí nazpaměť Marxe. Je předsedkyně CDU. Velice často si telefonuje s Obamou. Její plná síla se ukázala při řešení dluhu Řecka. Kdo měl jiný názor, byl odejit. Kdo nedělá to, co se od něj očekává, pocítí ekonomické nebo společenské následky. Tuto taktiku praktikuje i na státech EU. „Nesouhlasíš – nedostaneš peníze, nespolupracuješ – vyvodíme z toho sankce, máš jiný názor – čeká tě diplomatická izolace, …“ Demokracii nahrazuje diktaturou!

Němec a masmédia

Masmédia rozlišují, co je a co není správné. Citují jenom některé zahraniční zprávy. Novinář nepokládá nekorektní otázky. Ve zprávách o uprchlících jsou používány převážně srdcervoucí záběry a příběhy. Protože západní Němci nemají zkušenost s cenzurou, berou zprávy jako objektivní přehled událostí. A vládní propaganda jede na plné obrátky: „Váleční uprchlíci chtějí do Německa, protože jen tam se k nim chovají jako k lidem.“ To je přece nehorázná lež!!! Skutečné pomoci se opravdoví váleční uprchlíci od Němců nikdy nedočkají. Místo toho, aby Němec pomáhal třeba sirotkům a hladovým dětem, které brutální válka opravdu zasáhla, pompézně vítá na nádražích především ekonomické pijavice a agenty IS.

Němec a budoucnost???

Němec patří k velkému národu. Velký národ nikdy nezanikne. Němec si z uprchlíků vybere jen ty, které potřebuje: doktory, fotbalisty, ošetřovatelky, zametače ulic, … Až to bude Němcům stačit, uzavřou se hranice. Bezpečnostní složky vyhostí nevhodné a nepotřebné přerozdělí do jiných „podřadných“ států. Protože oprávněně vznikne obava z agentů IS, naroste do obřích rozměrů tajná služba. Internet bude důsledně monitorován. A pak už je jen jeden krok k ovládnutí společnosti.

ANEBO

Němec konečně začne jednat a zastaví to šílenství.

  • Když ne on, tak kdo?
  • Když ne teď, tak kdy?

Berlin-Ville

 

 

René Josef

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*