Český Kocourkov je prolhaná žumpa. Lži o Ukrajině, Sýrii, o světě

Český Kocourkov je prolhaná žumpa. Lži o Ukrajině, Sýrii, o světě

Domnívám se, že nemá valného smyslu detailně konkretizovat, protože díky jakž takž svobodnému internetu máme možnost dostat se k informacím. Tedy-pokud chceme!! Číst hovadiny v Blesku nebo Mf dnes je pouhou ztrátou času.

Česká mediální scéna je už doslova obscénní a nemožná. Pravděpodobně si mnozí redaktoři myslí, že jsou Češi tak blbí, jak oni se dělají chytří. Myslím, že Češi nejsou blbí, ale jsou znechucenní, apatičtí, politikou otrávení a někteří až nešťasní z hrůz dnešního světa.

Osobně mě zvedá ze židle, jak je některými médii opěvovaná současná zcela nelegitimní Ukrajinská vláda smrdící fašismem a oligarchií. Na druhé straně se zhola nic nepíše o tom, že i v Česku je oligarchie a mnohdy doslova mafie. Nikterak nejsme ve své podstatě lepší. Jen se u nás nepoužívají /zatím/ tak brutální metody jaké používá Ukrajinská vláda a tamní oligarchové. No a že i u nás jsou oligarchové i ve vládě je nepochybné. Ministr Babiš nebo senátor Hlavatý jsou jednoznačně oligarchové a také v jejich případě jde o zcela jasný střet zájmů likvidující jakékoliv demokratické principy. Kellner, Janoušek, Bakala, Řebíček a další jsou typickými příslušníky oligarchie. Nebo je páni novináři neznáte?

O Sýrii se toho také napsalo již mnoho, ale až dnes a to očividně lezou na světlo světa Americká svinstva. Ovšem stále jsme krmeni nesmysly o tom, že vším je vinen Bašár Assad. Značná část veřejnosti však ví, že dokud se do Sýrie nezačaly vměšovat USA a EU tak byl v této zemi klid. Fakt, že nynější akce Ruské armády v Sýrii jsou úspěšné mnohým novinářům nevoní a politikům taktéž. Jsou totiž tímto usvědčováni ze lží ve prospěch USA, aniž by se styděli. Turecko-ta čuňata v NATO bombardují Kurdy-ty, kteří mají největší zásluhy na tom, že se IS ještě nerozlezl dále. A to chce Turecko do EU?? Tito barbaři?? Potomci Chazarů! To je značně nebezpečné a ohrožující stabilitu Evropy, která je již tak dost nestabilní.

ceska televize mediokracie

Rusko dnes de facto zachraňuje Evropu a Evropské národy. Napravuje idiocii USA a EU. Čeští politici z toho mají hlavy v pejru, protože lezli neustále v anál Američanům a Němcům, což je usvědčuje z účelovosti, kolaboranství a zrady. Jsou spoluvinníky spolu s NATO na genocidě občanů bývalé Jugoslávie, Iráku, Libye i Sýrie. Neříkám, že máme lézt Rusům do zadku, ale říkám, že je nutné říkat pravdu a to i v situaci, že to nemusí být zrovna příjemné. Osobně se tímto řídím a je mi jedno, jestli kvůli tomu budu třeba vyhozen z práce. Klidně jsem odešel z KSČM za kterou jsem kdysi kandidoval do sněmovny, protože mi vadila lež a pokrytectví.

Používejme lidi alespoň trošku vlastní rozum a logiku. Nenechme se vygumovávat mainstreamem.

Ač mnohé možná naprdnu, tak musím přiznat, že po dnešních zkušenostech jsem přesvědčen, že nejsvobodněji jsem se cítil v tolik pomlouvaném komunistickém Československu. Pravda-nebylo vše skvělé, ale to není ani dnes. Pracovalo se však na všem ve smyslu všeobecné společenské prospěšnosti a ne ve prospěch oligarchů a mafiánů, kteří nás jen okrádají a týrají. Za těch zlých komunistů byli ti, kdož chtěli okrádat, týrat a zneužívat obyčejné lidi za katrem a bylo to tak správně. Dnes nám tato prasata vládnou. Je však jen na nás, co jim ještě dovolíme a kdy jim dáme přes držky. Přemýšlejte o tom již dnes, protože příští rok jsou nové , krajské, nedemokratické, za peníze vyždímané z dělníků krajské volby. Nevolte již ODS, TOP, STAN,SZ a lidovce. Zrazují náš národ a kašlou na nás.

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Český Kocourkov je prolhaná žumpa. Lži o Ukrajině, Sýrii, o světě

  • Souhlasím s Klausem, že by si měli politici říci o mandát v předčasných volbách. Důvod je jasný – radikálně se změnila situace a současná témata nebyla politiky rozebírána před volbami. Jde zejména o uprchlickou krizi a o radikální změnu uvnitř EU, kdy se vytratily jakékoliv náznaky demokracie. Měly by být volby, aby se občané sami rozhodli, zda chtějí Eurohujery a Muslimy, nebo zda chtějí nezávislost a demokracii.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*