Česko narovnává páteř

Česko narovnává páteř

Od té doby, co se stal prezidentem Miloš Zeman se postupně z Česka stává stát, který má i na evropské události vlastní názor. Samozřejmě pokud pomineme Sobotkovu vládu. Česko narovnává páteř.

Posledním důkazem je to, že na českou půdu vkročil čínský prezident a to na pozvání prezidenta Zemana. A leckdo v Evropě byl překvapen. Například polský deník Gazeta Prawna musel konstatovat, že Česko bude s největší pravděpodobností čínskou branou do Evropy.Ekonomická prosperita je v dnešní době a nejen u nás na prvním místě. A toto si prezident Zeman uvědomuje, na rozdíl od pravicových stran, konkrétně TOP 09, která se v době čínské státní delegace zmohla i na hrubé urážky vůči všem, kteří si uvědomují aktuální politickou situaci.

Proč by Česko nemělo ekonomicky spolupracovat s Čínou? Vždyť s touto zemí obchoduje mnoho členských států EU, ale také i Spojené státy americké. Vždyť z obchodu s Čínou budou hlavně profitovat občané naší republiky.

Bohužel v dnešní době je pro někoho „in“ mávat tibetskými vlajkami i když skoro nic o Tibetu neví.
Zaznamenali jste například protesty vůči čínskému prezidentovi na jeho státní návštěvě v USA, Francii či Anglii?
Loading...

Podobné články

Oč jde v ČSSD?

Oč jde v ČSSD?

Naše ČSSD není svěží stranou pracujících, ale starou babiznou vařící lektvary pro omámení důvěřivých kolemjdoucích.…

Komentář “Česko narovnává páteř

  • To protestují většinou Havlovy pohrobci z /top09/ a jimi placená Sluníčka, jimž jde o pomluvu našeho svobodně zvoleného prezidenta. Nomálnímu člověku to nijak navadí, naopak investice do našeho bídného hospodářství jen vítame!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*