Česko je schopné přijmout až 100 000 „uprchlíků“ aneb Tomáš Prouza do vlády

Česko je schopné přijmout až 100 000 „uprchlíků“ aneb Tomáš Prouza do vlády

Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek odchází ze své funkce. Premiér Sobotka pana Mládka v očích veřejnosti odvolal neočekávaně.

Je možné, že funkci po odcházejícím Mládkovi převezme státní tajemník pro evropské záležitosti Tomáš Prouza. Politik, který loni v Lidovém domě prohlásil, že Česko je schopné přijmout až 100 000 „uprchlíků“ ze zemí islámského světa. A není také tajemstvím, že Tomáš Prouza je úzce spřízněn s neziskovými organizacemi, které útočí na prezidenta Zemana a v neposlední řadě lobují za přijetí migrantů do Česka.

Je politováníhodné, že premiér Sobotka umí odvolat jen ministry sociální demokracie. Proč v minulosti neodvolal například ministra kultury Daniela Hermana? Vždyť kroky, které podniká ministr Herman, by žádnému členovi vlády nemělo být tolerováno. Stačí zmínit jen to, jaké má pan Herman vřelé styky se sudetskými Němci, kteří si neustále nárokují majetky v ČR.

Za tři týdny čeká ČSSD sjezd. A na tomto sjezdu se může stát cokoli. Premiér Sobotka bude obhajovat svůj stranický post a na ministru Mládkovi asi chtěl ukázat, jaký je lídr. A ano, ukázal jak slabým je lídrem.
Pokud opravdu Jana Mládka nahradí Tomáš Prouza, tak si sociální demokracie vykope ještě větší hrob, než jakým doposud disponuje .

Myslím, že premiér Sobotka už by neměl žádné ministry odvolávat, neboť to stejně nemá žádný význam. Pozitivní zprávou pro obyvatele by bylo, kdyby Sněmovna 120 hlasy rozhodla o svém rozpuštění.

 

(Tomáš Prouza Foto: vlada.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • Sobotka nenavrhl nikoho místo Mládka, povede do sjezdu strany ministerstvo sám. Důvod? Jednoduchý. Kdyby někoho navrhl, ostatní by se naštvali a na sjezdu by mu to spočítali. Tak to všem slíbí, oni ho zvolí a po sjezdu sliby zestárnou a nebudou aktuální. Kam až ten pokřivený politik zajde?

 • Křivý, sladký, samolibý a falešný už jak otevře svá ústa, které má jako pracovní nástroj. Pro lidi je škodič.

 • Pro volice CSSSD je asi neznamy vyrok z Venezuely:

  Socialismus zacina oslavou vitezstvi socialisticke revoluce a konci zoufalou snahou sehnat neco k jidlu.

  CSSD je strana, ktera ma v ruce vnitro a policii, kteri chrani jejich kmotry a zajmy strany. Nekonecna kauza Rath, kauza neuplatitelnych vysetrovatelu a jejich odstraneni reorganizaci. Mafie prorostla do vlady, policie, uradu a soudnictvi.

 • Prouza, Roucek, Fülle jsou nasi hrobari v EU. Nezapominam ani ostatni nase poslance v EU, podrztasky, zaprodance za €.

 • ČSSD na sjezdu rozhodne, zda půjde do opozičních lavic, když nezvolí Sobotku a Chovance, nebo půjde na smetiště dějin, když tyto obludné politiky zvolí. Sobotka s Chovancem udělali ČSSD naprosto stejnou službu, jako Topolánek ODS. Prostě stranu nasměrovali k zániku a ani případné nové vedení s tím nic nesvede. Nové vedení má šanci zachránit stranu nad 5 %, aby si mohla postupně hledat přízeň voličů.
  Pokud by si ČSSD zvolila stávající vedení a přesto by jí lidé volili, byl by konec se svobodou a demokracií. Sobotka bude sekundovat Babišovi, jen aby měl nějaké koryto.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*