Českem obchází strašidlo Nočních vlků

Českem obchází strašidlo Nočních vlků

Česko je plné statečných vlastenců, proslulých tím, že jsou nejstatečnější, když jim nic nehrozí. Když se na našem území stejně jako loni objevili strašliví Noční vlci, začali tito vlastenci pro nim hrdinně bojovat.

Nastoupila squadra osvědčených bojovníků, aby podle několik desetiletí pilovaných metod vyburcovala nic netušící a blížící se zlo opětovné okupace barbary z Východu nevidící občanstvo z jeho slepé letargie.

A protože jak známo, „pravda“ vítězí, zahrnují překvapené občany, mající hlavu plnou starostí jak vyjít se svým platem, který je o několik tisíc korun nižší než médií pravdivě uváděný průměrný plat, zaručeně pravdivými údaji o tom, že ne Putin, natož snad obyvatelé Krymu, nýbrž Alexandr Zaldostanov, takto šéf vlků, rozhodl o jeho anexi. Putin totiž bez Saši nedá ani ránu, zejména když jej kluci za odměnu nechají se projet na jejich motorce. Nakonec, není jisté, zda by byl bez jejich pomoci vůbec zvolen prezidentem. Rusové jsou prostě už takoví, že se nechají ovlivnit partou zarostlých motorkářů.

(Pozn. Alexandr Zaldostanov je na sankční listině USA a Evropské unie za aktivní podporu ruské „anexe“ Krymu. Zaldostanov se průjezdu Evropou neúčastní, protože by to nepřežili západní „demokraté“, kteří pomohli rozpoutat válku na Donbasu.)

Patrně jen z důvodu nedostatečného odzdrojování, na což je zdejší redakce velice citlivá, se podobná moudra zatím neobjevila na zdejším serveru. Následně jsme ušetřeni pravd ze všech nejpravdivějších. Jen tak je možno pochopit fakt, že mnozí nedostatečně pravdivě informovaní občané přišli motorkáře přivítat chlebem a solí, případně jim při průjezdu obcemi mávali a srdečně je zdravili. A to přesto, že naprostá většina z nich byla ve věku, kdy si musela pamatovat vpád vojsk VS do naší vlasti v r. 1968.

V nepochopitelném klidu pak ponechával průjezd „stepního xindlu“, jak Rusy nazývají nejušlechtilejší naši vlastenci a sluníčkáři, většinu našich obyvatel.

Ještě že máme televizi, kde se nám „pravda“ podává ve velkých porcích a diváci nejsou rušeni drobnými dezinformacemi, které by je nedej bože mohly vést k zamyšlení, jak to s těmi pravdivými informacemi veřejno-právní ČT vlastně je.

A tak se na tapetu dostane neslýchaný čin jihomoravského hejtmana, který si dovolil položit kytici ke hrobu padlých Sovětů na brněnském hřbitově a dokonce, ó jak strašné, se nechal vyfotit s ruskými zločinci.

Zástupci stran, stojící na okraji nezvolitelnosti do příštího parlamentu, tak dostali příležitost předvést své spravedlivé rozhořčení a nasbírat nějaké ty bodíky pro příští volby. Momentální předseda ODS naštěstí ještě nepožadoval pro provinilce trest smrti, ale aspoň upozornil, že této provokativní skupině několik států odmítlo povolit průjezd svým územím. Objektivní moderátor se jej bohužel nezeptal, které státy má na mysli: diváci by jistě rádi dozvěděli, které státy kromě jediného Polska, které je antiruské už po několik staletí, to byly. Aby si následně nepomysleli něco o pravdivosti výroků předsedy ODS.

    Nevysvětlený zůstal také fakt, jak se Noční vlci i přes tento zákaz dostali na Slovensko a na Moravu. A kde se u nás vzalo tolik fašistů (jiní to být přece nemohli), kteří jim ochotně zapůjčili své jistě hodně drahé motorky. Na vystoupení předsedy ODS je potěšitelné aspoň to, že pokud až dosud měla tahle strana propálených tunelářů mizivé preference, tak po takových vystoupeních nebude mít žádné. To na rozdíl od momentálního vlastizrádce č. 1, který moderátorovi ČT na jeho zavádějící otázku, jak se mohl vyfotit s ruskými motorkáři (v podtextu pro tupé televizní ovce „jak se mohl nechat vyfotit s ruskými okupanty a zločinci“) odpověděl takřka geniálně: „Někdo má fotky s českými tuneláři z 90. let či nedávné doby, já mám ze včerejška foto s ruskými motorkáři.“

Místopředseda TOP 09 Marek Ženíšek hovoří o ostudě. „Hejtman tak dává jasně najevo, že tímto svým gestem spíše než památku zemřelých za druhé světové války podporuje a uctívá prezidenta Putina,“

Stejný názor jako většina politických představitelů zastává Jakub Janda, z neziskového think-thanku Evropské hodnoty: „Noční vlci ztělesňují to nejhorší, co z postsovětské éry z Východu přichází. Jsou placeni Kremlem, prodlouženou rukou Vladimira Putina, obdivují Stalina, jednoho z největších masových vrahů dějin,“ napsal na svém Facebookou.

Kdo nasbírá v této kauze více bodů, co myslíte, vážení čtenáři?

P. S. Diskutéra, který se po přečtení brožurky „jak se stát dokonalým psychologem za tři dny“ domnívá, že může udělovat odborné psychologické rady lidem, kteří se mu v diskuzi znelíbí, žádám, aby mě pro tentokrát ušetřil svých rad. Už ve svém vlastním zájmu, kdy škodí především sám sobě a uvědomělým představitelům TOP09 a ODS.

Zdroje: http://echo24.cz/a/iuizk/hejtman-hasek-se-na-hrbitove-pripojil-k-putinovym-nocnim-vlkum

http://zpravy.idnes.cz/nocni-vlci-putinovi-motorkari-de9-/zahranicni.aspx?c=A150416_102054_zahranicni_vez

http://zpravy.idnes.cz/motorkari-putin-jizda-do-berlina-d4f-/zahranicni.aspx?c=A150411_112636_zahranicni_bse
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Daně nás dusí

Daně nás dusí

Krize z let 2008–2009 se projevila i v přístupu Evropy k daním. A další krize,…

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*