České ženy půjdou za mnou. Jsme inteligentní, hrdé a podvolovat muslimům se nikdy nebudeme

České ženy půjdou za mnou. Jsme inteligentní, hrdé a podvolovat muslimům se nikdy nebudeme

Po mém veřejném vzkazu panu Bělobrádkovi, kdy jsem se jako česká žena ohradila k jeho nehorázným výrokům na naši adresu v souvislosti s imigrační krizí, když se vyjádřil ve smyslu, abychom se my české ženy podvolily muslimským imigrantům v rámci navýšení populace, se mi ozývají denně stovky žen, které se cítí být rovněž chováním nejen pana Bělobrádka, ale celé naší vlády dotčeny.

A je to pochopitelné, protože právě ženy jsou hlavním terčem v této šílené válce rozpoutané, jak jinak, než americkou administrativou, proti kultivované a ekonomicky silné Evropě.

Nejsem feministka a vždy mě potěší, když se setkám s muži, kteří jsou opravdovými chlapy a umožní nám ženám býti ženami. Ovšem právě my ženy jsme pilířem společnosti, nositelkami života a tudíž pro společnost nepostradatelné. Právě proto je nezbytné, abychom si zachovaly svou hrdost a nedovolily jsme psychicky nemocným, uplaceným kriminálním zločincům z naši vlády, aby nás ženy předhodili, jako oběti v první linii pro potěšení muslimským, infikovaným a nejen virem HIV nakaženým špinavcům z arabských zemí.

Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové
Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové

Těm primitivním špinavcům, bez jakýchkoli hygienických návyků, kteří přijeli na příkaz a dle plánů USA, Saúdské Arábie, Německa a Turecka vyvraždit a ekonomicky zlikvidovat Evropu, aby ji následně totálně zničenou mohli US fašisti pod maskou dobročinnosti zachraňovat, tak jako to dělají ve všech zemích, které jako agresoři vždy napadnou, vyvraždí a zničí, s jasným cílem ji ovládat a vydírat, případně se zbavovat jejich vládních představitelů, kteří se jim nechtějí podvolit.

Názorně toto vidíme v případě našeho pana prezidenta Miloše Zemana, který právě US administrativě zastoupené v naši zemi US velvyslancem Schapirem, svými vlasteneckými postoji leží hodně v žaludku. Proto se snaží, byť marně všemi možnými prostředky, především prostřednictvím prokletých neziskovek,
které USA štědře v naši zemi sponzorují za účelem dělání veškeré špinavé práce, prezidenta veřejně dehonestovat.

Je uzavřen pakt mezi Německem a Tureckem, který podepsali největší vrazi apsychopati od doby konce druhé světové války. Všichni jsme se stali potenciálními obětmi a naše vláda nás sprostě zaprodala. Není to tak, že by v Evropě válka hrozila, válka v Evropě je stvrzena, podepsána a Evropa odepsána! Toto je realita a pokud si to ještě někdo nechce stále připustit nebo v blahé naivitě očekává, že se to nějak samo vyřeší, tak musím jen s politováním konstatovat jediné, NE! Toto bylo našim podnětem pro založení celorepublikové Národní domobrany, kde máme za cíl, stát se plnohodnotným partnerem bezpečnostních složek a v případě potřeby v počtu alespoň 2 milionů lidí organizovaně bránit sebe, své blízké a naši vlast.

Ženy se na mě obracejí s dotazy, jak se mohou k nám, tedy k Národní domobraně přidat a jak mohou být užitečné. Role ženy v Národní domobraně jsou různé a především velmi podstatné… Záleží na věku, schopnostech a fyzické kondici každé ženy. Například mohou být zdravotnicemi, hlídat děti mladším ženám, které budou v noci na hlídce, vařit pro ty, kteří budou aktivně bránit naši vlast, administrativně vypomáhat, organizovat a zajišťovat v součinnosti s koordinací nejrůznější věci. Takže smysluplné práce právě pro ženy je v Národní domobraně mnoho.

Musíme si uvědomit, že naši politici, zločiny, jako jsou brutální znásilňování žen a dívek podporují a dle vyjádření Stropnického a jeho „inteligentní“ ženy o nic vlastně nejde a je to naprosto v pořádku, protože muslimové mají své pudy. Nehoráznost, která se nedá nijak omluvit! A takových jako je Bělobrádek a Stropnický máme ve vládě 95 %!

Takže vážené dámy a pánové, tito nám ochranu života, zdraví a majetku nikdy nezajistí. Tito „makají“ pro našeho úhlavního nepřítele a půjdou tvrdě proti nám, protože právě za to jsou mimo jiné i US vrahy placeni! Brzy nastane opravdový masakr a my se musíme připravit a organizovaně mu čelit. Do Evropy bude během několika týdnů vpuštěno dalších 500 000 muslimských teroristů, toto veřejně potvrdil maďarský premiér a vlastenec Orbán!

Máte pořád ještě pocit, že máme čas? Tak se zamyslete například nad tím, proč umísťují vždy běžence strategicky do menších obcí a v objektech, které jsou umístěny v  blízkosti škol, školek, zdravotnických a sociálních zařízení… Odpověď je snadná, protože se pohybují kolem malých dětí, které jsou snadným cílem. A v případě, že ublíží dítěti, vzbouří se rodiče a začne to pravé peklo, na které naše vláda dle svých plánů čeká. Začne občanská válka, zabíjení, odebírání dětí od rodin a perzekuce nás rodičů, nikoli muslimských úchyláků a vrahů.

Ty naše vláda za plné spolupráce s Bruselem  podporuje a proto je láká na vysoké sociální dávky a omlouvá a přehlíží jejich brutální zločiny!

A tomu všemu můžeme zabránit jen v případě, že si budeme v rámci celorepublikové Národní domobrany vzájemně pomáhat a vždy budeme tam, kde nás bude aktuálně potřeba! Budeme v každém městě, v každé obci, v každé sebemenší vesničce, v každém koutě naši vlasti. Budeme tady jeden pro druhého a vzájemně si budeme ve všem pomáhat, protože jen tímto způsobem se dá efektivně čelit tomu, do čeho nás zločinci z naši vlády vědomě uvrhli.

Velmi opomíjená je otázka nemocí, infekcí, virů a parazitů, které jsou spolu s muslimskými imigranty, zejména ze zemí třetího světa, do Evropy záměrně zavlečeny. I tato cílená ignorace naši vlády vůči těmto závažným rizikům je součástí plánu na efektivnější vyvraždění evropské civilizace. Co nepůjde silou, půjde ruku v ruce se závažnými onemocněními… Jedním z úkolů Národní domobrany je efektivně informovat naše občany i o těchto nepopiratelných rizicích…  Musíme se spojit s okolními státy V4 a naši spolupráci vzájemně koordinovat.

 

Nela Lisková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

3 Komentáře “České ženy půjdou za mnou. Jsme inteligentní, hrdé a podvolovat muslimům se nikdy nebudeme

 • Pro váženého pana Janéze:

  Zase urážíte autora bez nějakých argumentů. Tak diskuze nemá vypadat. Paní Lisková naopak nazývá věci pravými jmény.
  Je vidět, že stále si někteří lidé (jako vy) nedokáží uvědomit, že hrozí islamizace ČR a je nutno si uvědomit, že tu islamizaci řídí a podporují EU elity. A jestli zůstaneme v EU, bude nám hrozit, že nám sem EU natahá bez našeho souhlasu miliony muslimských dobyvatelů. Cílem toho všeho je prostřednictvím islamizace zničit národní státy a tradiční kulturní hodnoty naší křesťanské civilizace a tím pádem vytvořit multikulti Evropský superstát a pomocí islámu udělat z lidí nemyslící poslušné ovce a vrátit nás myšlenkově zpátky do temného středověku.
  Islám je zkrátka jako takový netolerantní a totalitní politický systém neslučitelný se svobodou. A poslední léta ukázaly, kam až nás dovedla tolerance k islámu. Stačí se podívat do západní Evropy. Muslimové jen nemakají, páchají kriminalitu a snaží se nastolit v Evropě islám.
  Nedivím se Miloševičovi a bývalé Jugoslávii a Izraeli, jak nakládali a nakládají s muslimy.

  Proto je nutné vystoupit z EU. Buď islamizace ČR nebo výstup z EU.

 • Musím s Vámi víc než souhlasit. Tato situace, která se vytvořila resp. byla uměle vytvořena a my jako občané Evropy sloužíme jako kompars k jejich velké hře, která podle mého mínění má sloužit k vytvoření světové nadvlády. Vím, že v tom největší prsty mají USA a současně organizace Bilderberg, která je hrobařem a otrokářem pro budoucí pokolení, v případě, že se jim plán vydaří. Doufám že jsou ještě vyšší síly, na které tyto chytráci nestačí. Ale to je hudba budoucnosti. My jako obyčejní obyvatelé, které neživí politika ani světové intrikaření se musíme bránit. Bohužel dost lidí není schopno zdravě uvažovat, buď jsou méně chápaví, nebo ovlivněni penězmi. Když vidím některé lokajské chování lidí tak tomu nemohu věřit. Křesťanská rodina, které se nelíbí zde ubytování a podobně namísto, aby opustila naši republiku tak se ji budou služebníci neziskovek snažit vyhovět, aby měli podmínky,které si určí. No to je snad do nebe volající. Myslím že je to velice vychytralá rodina a kvůli penězům z neziskovek se chovají někteří pracovníci jako idioti nebo slabomyslní. Musíme se bránit aspoň ti,, kteří mají schopnost vlastního rozumu a moc a peníze nejsou pro ně tím nejdůležitějším. Díky Vám,panu prezidentovi, panu Okamurovi, panu Velebovi a mnohým dalším je tu jistá naděje a ta umírá poslední.

 • Hlavním nástrojem k ovládání lidí v době, kdy se neválčí, je přerozdělování peněz. Odvádíme do rozpočtu EU a do dalších lokálních rozpočtů nemalé peníze, které jsou zneužívány proti nám. Pokud nejde peníze zneužít přímo, použijí se k tomu „neziskové“ organizace, ne kterých se z veřejných rozpočtů posílají miliardy. Omezme přerozdělování a posilme tím zdravý rozum. Ze svého by nikdo nesmysly nefinancoval. Na uprchlících vydělávají elity a je jim jedno, že ohrožují vlastní zem, vlastní obyvatele. Zrušme dotace na všechny projekty, které se přiživují na menšinách, uprchlících apod. a zavládne klid a zdravý rozum.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*