České peklo made in USA…

České peklo made in USA…

Putin bojuje proti terorismu a naše zločinecká vláda teroristy podporuje aneb 100 milionů Jordánsku a 700 milionů Turecku pro teroristy od Sobotky.

Mnoho již padlo oprávněně kritických slov na hlavu Sobotkovy vlády, ale nebylo to nikdy na úrodnou půdu. Slova dál padají a zločinecká banda pod taktovkou Sobotky se dál směje a denně nás přesvědčují o tom, že se svými zločineckými aktivitami a rozkrádáním našeho státu, aktuálně ve prospěch teroristů nehodlají skončit. Pokud tam ještě jsou, tak považují za nutné nám to tady, co nejvíce zdevastovat a naši zemi nevratně zničit!

My všichni to sledujeme jako horor na pokračování, bez vidiny změny k lepšímu. Naše vláda podporuje terorismus svými neustálými podpůrnými finančními injekcemi, tu 700 milionů Turecku, tu 100 milionů Jordánsku, do toho financuje a podporuje Porošenka a fašismus na východě Ukrajiny. A to vše už začíná být takovým koloritem, že nás to ani nepřekvapí. Nikdy jsem se víc nestyděla za naše politiky, jako právě teď!

Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové
Nela Lísková Foto: Facebook Nely Lískové

Vladimír Putin systematicky činí kroky na potírání terorismu ve světě a naše vláda místo spojení sil s Putinem terorismus  z druhé strany financuje ! Podporovat tureckého prezidenta Erdogana a jeho kšefty s ropou a zbraněmi , to už Sobotka a jeho zločinecká  banda přehnali. Zvláště, když Erdogan a jeho rodina obchoduje s IS, takže všechny prostředky, které mu naše vláda věnuje skončí vždy v rukou teroristů!

Tady jasně vidíme souvislosti s neochotou uzavřít naše hranice, aby se zamezilo dalšímu přílivu teroristů do naši země. Sobotka se vyjádřil, že tyto kroky pro bezpečnost našeho státu neučiní. Je logické, když tímto způsobem financuje a podporuje terorismus, že nebude bránit jeho přílivu na naše území ! Ostatně vláda odmítla žalobu proti uprchlickým kvótám, takže nikdo již nemůže pochybovat, kam naše země politicky směřuje. Jen mě nenapadá slušný výraz, abych to mohla přesně specifikovat.

Všechno, co Sobotka činí do sebe perfektně zapadá. Ať už se jedná o neustálé útoky na našeho prezidenta nebo záměrně vyvolaný „humbuk“ ohledně rozsvícení vánočního stromu, aby nás zastrašili pod falešnou záminkou  hrozícího teroristického útoku. To je další z kroků, jak z nás udělat vystrašené, poslušné hlupáky, kteří se za chvíli budou bát vyjít ven. Toto je účel všech dosavadních kroků, které vláda činí pro ztracení identity našeho národa. Nic ji není svaté a naše historie, národní hodnoty a zachování odkazu naši země pro další generace už vůbec ne.

Striktně odmítat „doporučení“ USA naše vláda taky nemá v plánu. Cílem vlády USA v naši zemi je vyvolání chaosu a nepřehlednosti situace, což by mohlo vést k druhému Majdanu. Nepřekvapilo by mě, kdyby stejně jako si USA sami spáchali teroristický útok na „dvojčata“ by naše vláda spolu s tajnými službami a především za účasti CIA spáchala teroristický útok u nás, jen aby podtrhli nebezpečnou a strach vzbuzující náladu v nás všech a tím, aby docílili našeho zcela odevzdání se a lepšího ovládání nás všech. Přesně se to nazývá „útok pod cizí vlajkou“ . Mají přece tým odborníků na ovládání davu a vědí, co musí udělat a jak nás nejlépe obětovat, abychom ztratili poslední zbytek svobody a soudnosti a byli jen nástrojem k ovládání politického vývoje v naši zemi pro ně tím správným, tedy proamerickým, potažmo proteroristickým směrem… .

Tak se dělá politika v součinnosti a za plné účasti USA!

To je pravé peklo made in USA, kterému musíme hrdě a se zvednutou hlavou čelit a ne se bát například vyjádřit svůj postoj nebo se s ohledem na situaci schovávat v ústraní a očekávat, že naše problémy někdo za nás vyřeší. Protože to se nikdy bez naši přímé účasti nestane.

 

 

Nela Lisková

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

 • · Edit

  Pani Nelo výborně jste vyjádřila svůj pohled na situaci , která nemůže být lhostejná lidem, kteří vidí tu hroznou hru, kterou s námi mocní a naši lokajští politici hrají. Nemusíme mít žádné tituly, ani studovat v USA, stačí jen logické myšlení a uvědomit si následky činů, které páchají naši politici, kteří se neřídí svým rozumem a svým konáním připravují velmi zlou budoucnost pro všechny. Kam dali zdravý rozum ? Mají konat ku prospěchu naší uzemě, ale skutek utek. Jedním z mála kladných postav je náš pan prezident, mluví k věci, logicky a nelze než s ním souhlasit. Nebojí se a není zbabělec a ani není ekonomický hamoun schopný pro peníze udělat cokoliv. Více takových osobností. Vám paní Nelo přeji, aby vaše články více otvírali oči lidem, kteří jsou dosud v zajetí blábolů.

 • V nasem state na nic a nikoho nejsou penize,ale uslintany socan rozdava jako feudalni pan na spatne projekty bruselskych panaku.Znam diabetika po nepovedene transplantaci slinivky,ktery musi vyzit s osmitisicove almuzny,kterou ho milostive podaroval darebak Drabek z TOPaku a takovych pripadu je v CR nesporne vice!Grazlove,kteri se dostali ke korytum a sleduji pouze sva bankovni konta zaprodali vlastni zem islamistum a vlastni obcany likviduji na vsech frontach,nakonec jsou presvedceni o tom,ze jim vse projde!Co se tyce brutalniho Turka,konecne se dostal pres valecny zlocin k lizu a je opet o neco blize k ovladnuti Evropy. Nynejsi vlada je stejna jako ty predesle a mela by uz konecne tahnout tam kam patri,nerika se nadarmo,ze vrana vrane oci nevyklove!

 • · Edit

  Výborně Nelo! Miluji Vás (i za Vaše skvělé komentáře). Založte novou stranu a za dva roky jste předsedkyní vlády!

 • Nebojte se Nelo a narovnejte se, už je s nima co lžou a nemyslí to s náma v dobrém konec 🙂 … Spravedlnost přichází, ještě pořád tomu většina lidí nemůže věřit, ale podívejte, Kdo způsobil, že se tak viditelně ti „naši“ politici pomátli, že když hubu otevřou, jsou jak nazí ? A pravda je ostře oddělená od lži ? Bůh, ten, který je u nás doma, Ježíš Kristus, se vrací ke svým dobrosrdečným sedlákům. Definitivně. Teď se jim to všem kdo přemýšlí ve zlém a dělají z nás otroky obrátí na hlavu. Jenom to pozorujte a buďte v pokoji. Bůh je ve vás, totiž Pravda, to je Ježíš, On je náš Život, a my Jeho děti a svědkové že ON JE. Viděl jsem Ho a mluvil se mnou. Amen

  Iz 63:1: Kdo to přichází z Edomu, z Bosry v rouchu rudě zbarveném? Kdo to v hávu svého majestátu kráčí vpřed v ohromné síle své? Já, který spravedlnost vyhlašuji, já, mocný k vítězství!

  Iz 63:2: Proč jsou tvé šaty rudé krví jak roucho toho, kdo šlape lis?

  Iz 63:3: Já sám jsem šlapal vinnou káď a nikdo z národů se ke mně nepřidal. Ve svém hněvu jsem je pošlapal, ve své prchlivosti rozdupal, až mi jejich krev na šaty stříkala, všechna má roucha jsou nasáklá.

  Iz 63:4: V srdci jsem toužil po dni pomsty; konečně přišlo mé léto odplaty.

  Iz 63:5: Když jsem viděl, že není žádný pomocník, zhrozil jsem se, že v nikom není opory. Svou vlastní paží jsem proto spásu způsobil, vlastní prchlivostí jsem se posílil.

  Iz 63:6: Ve svém hněvu jsem šlapal národy, svou prchlivostí jsem je opojil, jejich krev jsem nechal crčet na zemi.

  Iz 63:7: Hospodinovu lásku připomínat chci a činy, za které chválu zaslouží – za všechno, co pro nás Hospodin učinil, za to, jak velmi byl k domu Izraele laskavý, za veliké slitování, které jim projevil, za jeho velikou lásku k nim.

  Iz 63:8: Prohlásil: „Vždyť jsou můj lid, moji synové, ti mě nezradí,“ a přinesl jim spasení.

  Iz 63:9: Sám trpěl každým jejich trápením, posílal svého anděla, aby je zachránil. Ve své lásce a smilování je sám vykoupil, zvedal a nosil je po všechny dávné dny.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*