České lithium v tichosti prodáno! Další podvod na občany!

České lithium v tichosti prodáno! Další podvod na občany!

Tak to je pěkný humus.Takže budeme na tom úplně stejně jako Venezuela s ropou.

LITHIUM – prodáno ! Abyste věděli koho máte volit a kdo vás má rád, že vás dál okrádá…….Těžební práva k těžbě Lithia v Krušných horách stát nakonec prodal!

Pro Čechy tam prý bude řada pracovních příležitostí. Otázka je proč? Opět se „zaskvěla proslulá česká politika“. Prý musíme řešit Pseudo kauzu Čapí hnízdo! LITHIA jsou zásoby za 3 – 5 biliónů Kč. Mohlo by oddlužit ČR a zlepšit životní úroveň.

Měli by si Češi začít klást otázku za kolik, komu a kdo konkrétně?I přes značný odpor veřejnosti ČSSD těžbu LITHIA, pro ČR stradegické suroviny prodala.

Těžba je rozdělena na 2 části :

1. Obří výsypky, koupil miliardář Janeček a shání, komu by je prodal co nejlépe

2. Hlubinná těžba připadla státu, konkrétně pod ministerstvo průmyslu (ČSSD), které práva postoupilo státní a.s. Geomet v čele s ředitelem Richardem Pavlíkem. Ten v červenci 2017 vys tupoval s geologem Václavem Cílkem v ČT 1 v OVM, kde vyzývali stát, aby si ČR těžbu LITHIA ponechala a těžila ho státním podnikem.

Bohužel, dozvídáme se, že Australská firma European Metals koupila celou firmu Geomet i s Richardem Pavlíkem a dokončuje přípravy k těžbě LITHIA. A tak místo, abychom dostávali informace o postupu těžby LITHIA, kde cena zásob se  pohybuje na úrovni víc než 3 biliony Kč, což by zásadně ovlivnilo ekonomiku ČR, tak je nám předhazována uměle vytvořená a narafičená kauza Čapí hnízdo za pár fufníků, a všichni  politici se tím donekonečna zabývají a doslova baví a několik desítek taky lidí, radostně přitakává!

Nezdá se vám, že jde o odvádění pozornosti celé veřejnosti?

Aktéry jsou jako vždy vlastenci v ODS, TOPO9, KDUČSL, STAROSTOVÉ, PIRÁTI a jejich věrní!

Ti nás jako ostatně jako vždy, pěkně vodí za nos !

 

(Z redakční pošty)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*