Česká vláda plánuje skokové zdražení vody, jejího čištění a poplatků za odpad

Česká vláda plánuje skokové zdražení vody, jejího čištění a poplatků za odpad

Vláda a parlament je odjakživa největší zloděj s úplnou imunitou. Chcete je naučit naslouchat svému lidu??  Vezměte klacky, hole, lopaty či vidle a pojďme jim napráskat. Vymýšlejí na nás opět novou prasárnu.

Věcný záměr vlády počítá se zdražením vody, čištěním odpadních vod a likvidací komunálního odpadu zhruba od roku 2024 o trojnásobek. Tento přístup státu k lidem není nijak překvapující a počítá především s tím, že na jedné straně občanovi cosi přidá a na straně druhé si vše vezme třikrát zpátky. Ve své podstatě to není nic jiného, než sprostá lichva. Neměl bych vcelku nic proti takovému zdražení, ale kdo zaručí občanům nárůst mezd o ekvivalent plánovaného zdražení?? Nikdo. Proč tedy páni mocní lidi tak nasíráte?? Co ještě chcete?? To můžete rovnou zavést pro občany ekologické poplatky z prdu, neb vypouštěním střevního plynu zamořují ovzduší. Mnohdy páni poslanci i veřejné prostory.

Měl jsem tu čest jet s jedním poslancem ve výtahu a řeknu vám, že to byl smrad-no pro gurmány. Zprvu to vypadalo, že se pan poslanec posr…, k tomu hořlavé výpary jak z lihovaru a smrad spoceniny, jako by už ten člověk týden neviděl sprchu a mýdlo. Opravdu zážitek. Místo buzerace kuřáků se raději starejte o vlastní osobní hygienu a nezamořujte vlastním smradem veřejně přístupné prostory. Vlastní smrad vám leze na mozek.

Ilustrační obrázek
Ilustrační obrázek

Když chcete tak razantně zdražovat, tak dejte normálnímu občanovi to, co měsíčně z našich daní cpete migrantům! Zajistěte občanům bezplatné bydlení a stravu stejně tak, jako přivandrovalcům. Místo lhaní a šklebů do televizních kamer dělejte kvalitní zákony a ne polovičaté paskvily jako třeba se zvýšením minimální mzdy invalidům. Těm invalidům, kteří totiž pracují na normy, tyto byly navýšeny, aby na onu zvýšenou minimální mzdu dosáhli. Stát nezvýšil provozovatelům chráněných dílen dotaci na pracovní místo ani o korunu a nelze zajistit, aby odběratel zboží povinně zvýšil platbu za zhotovenou výrobu. Vše má za následek tristní situaci chráněných dílen a je jen otázkou času, kdy invalidé skončí na pracáku. Stát není firma pane Babiš!!!! Životní minimum zvýšeno nebylo a protože se zvedla minimální mzda, může se mnohým, kdož podlehnou vidině o trošku vyššího výdělku stát, že ve výsledku přijdou třeba o přídavky na děti. Od minimální mzdy se totiž odvíjí výpočty mnoha dávek. Invalidé pracovat chtějí, ale je s nimi zacházeno jako s otroky a stát se k nim nyní nezachoval lépe než vyděrač.

Neustále zdražovat umí každý blbec vy chytráci. Vy to z piedestalu vaší moci a nabubřelého ega nevidíte, ale milion Čechů žije na hranici bídy. Kde těm lidem ještě chcete více vzít?? Vy ty lidi budete nasírat tak dlouho, že až se opravdu naserou, tak vás z toho parlamentu a Strakovky vymlátí jak žito. To nemáte kouska studu v těle?? Kdo jste a co si to k dělnické třídě dovolujete?? Žijete si jako prasata v žitě jen proto, že doposud mlčíme a že se vámi necháme škubat. Mohlo by to brzy skončit-dejte si pozor. Dost možná, že pak Sobotka ty rovnátka v hubě nebude ani potřebovat.

NÁRODE-STOJÍ NÁM TO ZA TO NECHAT SI KÁLET NA HLAVU???

 

 

Oldřich Rambousek

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

  • Nestojíme sice frontu na banány, ale stojíme frontu na pracáku. A co se týče vody tak by měli být v prvé řadě potrestáni, ale i finančně ti, kteří uzavřeli nevypověditelné smlouvy. Vždyť je to zlodějna na každém občanovi, neboť každý občan vodu používá. Nemělo by existovat, že něco nejde jen se musejí najít způsoby jak to i h n e d napravit. Namísto toho jsou nám pouze předkládány důvody proč to nejde. Tohle jsou velezlodějny na kterých je zainteresováno spousta hrabivých vysoce postavených figur pro které je většina lidí pouhý matroš, který jim vydělává. Jakým právem se zaštitují svým majetkem, který většinou pochází ze zlodějen a z ohlupování důvěřivých občanů, kteří jim to sežerou i s navijákem a ještě je volí. Za chvíli nějaký rozumbrada přijde na to , že bude prodávat čistý vzduch. A co se týče slimáků to by mohla být další příležitost jak na tom by mohli mnozí vydělat. Nyní vydělávají již neziskovky a tak zpívají slimákům do pochodu.

  • V minulosti prodala města vodárny zahraničním společnostem. Ty jen prodávají vodu a kasírují za ní. Neinvestují do rozvodů. To je časovaná bomba, která skončí tak, že města odkoupí vodárny zpět a budou muset investovat do rozvodů potrubí a do technologií čističek. Kdyby si města tehdy vodárny ponechala a tvořila rezervy, nebyla by voda tak drahá. Je to jeden z největších tunelů v ČR, srovnatelný s OKD.

  • Jenom aby se tato zlodějská sebranka, která řídí náš stát dožila toho roku 2024. Silně o tom pochybuji. A budou mít velké štěstí, když odejdou pouze do „zapomnění“.

  • Víte, co mě napadlo okamžitě po přečtení vašeho – jako obvykle skvělého – článku? HLAVNĚ ŽE MÁME BANÁNY.

    Je to blbé, ale je to tak.

  • Aby jsme zachvíli nezačali zase chodit nabírat vodu do potoka. S hrabivostí některých státních činitelů to tak dopadne. Navíc se vsadím, že onen zisk z té vody budou zase vyvádět nějakému zloději, to nepůjde do státní pokladny. Protože kdyby šlo, tak se tím páni zloději určitě nezabývají.

  • Je třeba ty přivadrovalce nějak uživit, hlavně ty v Německu. Vždyt jich naslibovala Merklová asi 20milionů, je třeba dávat do Bruselu více a více euráků ročně, přece to nebudou sami platit. Nebudeme-li chtít více přispívat, pak nám pošlou ty zlobivé, nepřizpůsobivé islámské chlapce z právem „šaria“! Však mi si to rychle rozmyslíme býti zpurný! Je třeba zavzpomínat na dávnou husitskou historii a vypráskat je nejprve z vlády pak i ty bruselské donašeče všeho druhu. Asi jiná cesta nevede, nebot‘ vláda a parlament jde proti lidem, proti svému národu!!!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*