Česká televize připravila opravdovou lahůdku. Nebudete věřit, jaký pořad poběží každý den po večerních zprávách

Česká televize připravila opravdovou lahůdku. Nebudete věřit, jaký pořad poběží každý den po večerních zprávách

Krkavčí Hory, (fň!) – Zástupci České televize a tiskové agentury Fejk ňůs se dnes ráno dohodli na dlouhodobé spolupráci. Zprávy z „FŇ“ dostanou na veřejnoprávním kanálu denně prostor po skončení večerních zpráv. „Jsme rádi, že tisková agentura Fejk ňůs přijala naši nabídku a budeme moci její exkluzivní zprávy vysílat také u nás.Ostatně, jak jistě naši diváci vědí, fejk ňůs nám vůbec není cizí a tímto krokem jsme tak vlastně potvrdili to, co si o nás všichni v posledních letech myslí,“ uvedl viditelně rozjařený generální ředitel ČT Petr Dvořák.

„Libí se nám, že si v tiskové agentuře Fejk ňůs dokážou s nadhledem informovat i o tak tabuizovaných témat, jako je Václav Havel, romlanský pochod hrdosti, Evropská unie či transsexuální mořské krávy se třetím pohlavím.

Diváci veřejnoprávní televize si zaslouží, aby se jim dostalo co nejpestřejší palety fejk ňůs, protože ty naše už jsou příliš provařené. Abychom mohli nový pořad s názvem „Den s tiskovou agenturou Fejk ňůs“ zaplatit, zrušili jsme pořady Reportéři a 168 hodin. Marek Wollner a Nora Fridrichová byli přiděleni do kuchyně na loupání brambor,“ uvedl programový ředitel Milan Fridrich.

Proti zrušení dvou vlajkových lodí ČT se již ohradili některé známé firmy. „Bez Marka a jeho nory je ohrožena demokracie v ČR i celé Evropské unie. Pokud jejich pořady nevrátí zpátky na obrazovky, odmítám dál točit filmy,“ šokoval Jan Hřebejk. Přidal se k němu i moderátor Jan Kraus. „Reportéři a 168 hodin patří na obrazovku ČT.

Stejně jako já a mé skvělé moderování, na které takový Soukup z TV Barrandov nikdy neměl a mít nebude. Je to břídil, který by nikdy nedokázal sát z cecíku ČT tak dlouho jako já,“ uvedl známý bavič Kraus. Vedení ČT však ustupovat nehodlá a za pořadem „Den s tiskovou agenturou Fejk Ňůs“ si stojí. Rozhodnutí vedení podpořil i Václav Moravec. „Tisková agentura Fejsk ňůs je prostě skvělá. Skoro jak Jiří Pospíšil“ uvedl Moravec.

 

Převzato z https://www.eportal.cz
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*