Česká televize označila Svobodné noviny za jeden z nevlivnějších „dezinformačních“ webů

Česká televize označila Svobodné noviny za jeden z nevlivnějších „dezinformačních“ webů

Česká televize před nedávnem odvysílala pořad Reportéři ČT, ve kterém se po většinu času zaobírala webem Aeronet. Je vidět, že jim tento web opravdu leží v žaludku, jelikož to není poprvé, co se jej snažili nějakým způsobem zdiskreditovat.

Nicméně, v průběhu reportáže se redaktorka zmínila o nejvlivnějších „dezinformačních“ webech v České republice, mezi nimiž byly mimo jiné i Svobodné noviny. Pokud Česká televize, která z našich financí (7 miliard ročně) vysílá zjevně neobjektivní zprávy a dala by se mnohými nazvat propagandou určitých zájmových skupin a politických subjektů, řekne, že jsou Svobodné noviny „dezinformačním“ webem, pak je jisté, že děláme dobrou práci a proto České televizi ležíme také v žaludku. Nevím, dle čeho soudí, že patříme mezi nejvlivnější, to si osobně nemyslím, jsem přesvědčen, že existují weby, které mají mnohem více čtenářů, ale dejme tomu.Nebyla to jen Česká televize, kdo označil Svobodné noviny za „dezinformační“ web. Před časem vyšel na portálu Neovlivni.cz článek, kde Sabina Slonková, která věrně slouží Bakalovi a její server je financován Sorosovou Nadací Open Society, označila Svobodné noviny za „ozvěnu Kremlu v České republice“. Netvrdíme, že jedem prozápadní notu, jako mainstream, ale naše motto je jasné – k vyvážení toho, co slyšíte v mainstreamu – a jak většina z nás určitě uzná, naše média hlavního proudu se zaměřují výhradně na protiruskou, protivlasteneckou a promigrační rétoriku, tudíž se snažíme o opak, aby si čtenáři mohli sami udělat obrázek. Dokonce se již objevili i články, že jsme placeni Kremlem, a nebo přímo Putinem – kéž by 🙂 – ale je to samozřejmě úplný nesmysl.

Takže, České televize, děkujeme za reklamu a příště byste nám mohli věnovat trochu více času!
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Česká televize označila Svobodné noviny za jeden z nevlivnějších „dezinformačních“ webů

  • Čt tak akorát může šoupat nohama. To její hospodaření s penězi nás všech , které je podloženo smlouvami, které jsou z 90 % začerněné takže se nedá zjistit kdo si namastil kapsu . Stačí v minulosti si vzpomenout jak se mohla ČT zbláznit, když Syřané kteří sem byli dovezeni nějakou humanitární organizací jako cestovní kanceláří , kteří utíkali dle jich vyjádření před válkou prohlásili, že ubytování jim připomíná přístřešek pro dobytek a že jsou nespokojeni. Tak rada zasedala jak divá a chtěla očerňovat ty, kteří uveřejnili video s touto rodinou . Dokonce ČT napadla překlad arabisty a začala překrucovat význam jejich slov. Strašně se rada ztrapnila a je vidět jací tam jsou experti. Myslím , že Dvořák jako ředitel tento podnik krásně zastřešuje a dává mu vizitku. ČT je svým hospodařením nekontrolovatelná a zuby nehty se brání, aby ji mohl nějaký orgán zkontrolovat. Je něco shnilého v ČT.

  • Propagandistická a prolhaná ČT označuje všechny zdroje, které píší a říkají pravdu, za dezinformační. To je logické a každý už to chápe. To, že více věřím Sputniku než ČT, je vinou ČT. Pokud někdo opakovaně a prokazatelně lže, nebudete mu už věřit nikdy, i kdyby se stokrát napravil.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*