Česká televize je v krizi. Její tvorba, zpravodajství i redaktoři jsou veteš z minulého století

Česká televize je v krizi. Její tvorba, zpravodajství i redaktoři jsou veteš z minulého století

Mastodont na Kavčích horách, to je přece naprostý archaismus, který měl smysl v 90. letech dvacátého století. Po rychlé informační revoluci ztratily televizní informce jakýkoliv smysl. Zrovna tak jako ČRo.

Podmínky vzniku ČST byly naprosto odlišné, úplně jiná geneze. A ono tam až doteď teče 7 miliard ročně. To je ten problém… Samozřejmě pražská mediální mafie, se těch peněz nechce vzdát…I když v době internetu je taková pálka za defco už  nepoužitelnou a archaickou info jasný nesmysl. Je to hra o peníze a o vliv.

Dneska se málokdo dívá na televizi kvůli informacím o politice atd. Proč by to dělal, když si vše může dohledat na netu během minuty a nečekat na večerní „24 hodin doma a ve světe“, jak za minulého režimu..

Čili smysl ČT informační služby je už dneska mizivý a trend směřuje k jejímu úplnému zrušení. Dnes je to de facto propagandistická instituce s filtrací informací, nic víc.

Česká televize je vyděračská, špinavá, manipulující organizace, jejíž postata veřejnoprávnosti s nucenými poplatky připomínající raketýrské praktiky gangů, by byla ve slušné společnosti financována a regulována státem. Bohužel žijeme v neetické diktatuře rozhodnutí shora.

Občan musí platit za svinstvo, na které se mnohdy dívat nechce a které nepotřebuje a ještě je mu přidán jako bonus výsměch a plivanec do tváře. Dezinformační praktiky neberou konce, vysílání je plytké, povrchní a neprofesionální. 7 miliard protiprávně vynucených poplatků, doslova ukradených z kapes občanů, je použito na zveličení zpráv, které se hodí a bagatelizování jiných, těch nevhodných. Organizace vám přednáší s úsměvem na rtech svých poskoků jak jste bezmocní a hloupí, jak si s váma může dělat co chce, jak jí absolutně nezáleží na ničem jiném než na ní samotné.

To už by bylo příjemnější sledovat redaktory, moderátory a další pilné manipulující včeličky se samopalem v ruce, bez falše a přetvářky, aby se hned vědělo o co jde.

Že televizní redaktorská veteš je plná jedu, zloby a nenávisti a zkamenělá jako celé architektonicky nevkusné socialistické Kavčí hory, vzhledem odpovídající obsahu.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Komentář “Česká televize je v krizi. Její tvorba, zpravodajství i redaktoři jsou veteš z minulého století

  • Zpravodajství a publicistika ČT připomíná AKTUALITX z 80. let. Jen propaganda a překrucování faktů.
    „Tvorba“ ČT je jen k tomu, aby se odčerpávaly peníze poplatníků. Uměleckou či jinou hodnotu nemá.
    Ani paní Rovenská si tehdy nedovolila tak okatě lhát, jako to umí současní vládci ČT.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*