Česká televize jako pilíř propagandy Bílého domu

Česká televize jako pilíř propagandy Bílého domu

Jednostranná protizemanovská, protiruská a protiputinovská propaganda v naší ČT eskaluje. Že se ČT naprosto zpronevěřila svému poslání a lže hůře než za komunistů si myslí stále více našich občanů.

Cituji z: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Televizi-ukradla-banda-prolhanych-pravdolaskaru-Nastvani-obcane-prisli-dat-Rade-CT-takovou-sodu-ze-organ-upravil-pravidla-sveho-jednani-362620 .

„Členům Rady České televize došla trpělivost s tím, co se děje při jejích posledních jednáních. Potřetí za sebou dostali možnost vystoupit před radními kritici veřejnoprávního média a tentokrát téměř zablokovali průběh schůze. Z jejich příspěvků se především valila nesouhlasná slova se zpravodajstvím o Ukrajině a odpovědní byli vyzýváni k tomu, aby si uvědomili, pro koho vysílají, než pustí takové lži na obrazovku.“

Jedním z diskutujících byl Jiří Pavel Pešek, bývalý diplomat v Itálii a Vatikánu. „Jsme občané České republiky. Nedá se to říci o všech našich politických představitelích, protože soudruzi Schwarzenberg a Dienstbier mají výsady jeden švýcarského, druhý amerického občanství. Ale věřím, že my, čeští občané, máme rádi naši zemi. A pro nás všechny je klíčová otázka, zda vtažení České republiky do třetí světové války, ať do studené, nebo horké fáze je v národním a státním zájmu naší vlasti,“ konstatoval Jiří Pavel Pešek. „Koho zajímá, že kyjevská vláda pošle armádu, aby masakrovala své vlastní obyvatelstvo? Je vidět, jaký zájem máte v České televizi o své občany, kteří jsou plátci vašich měsíčních, velmi kvalitních platů. To byste měli mít na paměti, až budete zase pouštět lži na obrazovku České televize. A napravte se,“ doporučil přítomnému nejvyššímu managementu ČT Jiří Pavel Pešek.

mediokracie 2

Veřejnoprávní televizi nešetřili ani další řečníci: „Pracujete ve prospěch americké vlády, ať už ji řídí kdokoli,“ zlobil se jeden z diskutujících.  „Máte dopředu vybrané hosty, tím porušujete pravidla o vyváženosti veřejnoprávní televize. Vytvořili jste akci proti prezidentovi republiky. Nebylo by problémem dokázat, že to pořádal volební štáb Karla Schwarzenberga,“ připomněl jiný hodně medializovanou protestní akci s červenými kartami.

Další si posteskl, že se změnou režimu se domníval, že nastane demokracie a spolu s ní tak potřebná pluralita názorů: „Bohužel nám Českou televizi ukradla česká zločinná banda humanitárních bombardérů a prolhaných pravdoláskařů, agentů a řiťoalpinistů amerického imperialismu,“ rozpálil se řečník.

Pavel Matějka začal svou řeč upozorněním, že se sliby o odpovědích do třiceti dnů to není tak horké, protože na svou stížnost z druhého ledna ještě žádnou nedostal. „Protože se vyskytuji převážně na Staroměstském náměstí, tak musím říct, že k jakékoli akci pořádané americkou stranou, tedy jakýsi pražský Majdan, je okamžitě přizvána Česká televize. Také jen hájí ukrajinskou stranu. Jestli to vyhrají, vždyť jsou to fašisti, pardon.“

Na těchto stránkách současně běží anketa o názorech občanů na Českou televizi.

Pouze 3% jsou přesvědčena, že ČT informuje naprosto objektivně, kvalitně a přesně. Další 3% občanů jsou víceméně spokojena, ale 92% hlasujících (v době psaní mého blogu hlasovalo přes 47.000 čtenářů) se vyjádřilo ve smyslu „Nenuťte mě sprostě nadávat. Protože bez sprostých slov se mé hodnocení neobejde“ .

Tento stav pokládám za naprosto katastrofální.

Nikdy v historii, co osobně pamatuji od šedesátých let veřejnoprávní televize nelhala v takovém rozsahu.

Ani komunisté v době normalizace nebyli tak stupidní, aby si zvali do svých jednostranných diskusí demagogy a vyložené lháře kalibru Michala Romancova či Jefima Fištejna. Tito „odborníci“ štvou naše občany do války proti Rusku a Putinovi po boku Arsenije Jaceňuka s Dmytro Jarošem.

Z obětí na východě Ukrajiny udělali teroristy a z jejich vrahů bojovníky za svobodu a demokracii.

Níže už naše ČT klesnout nemohla.

Dokazuje, že plní vůli Bílého domu v jeho snaze rozpoutat v Evropě válečný konflikt s Ruskem.

Američanům nestačily kazetové bomby, které sypali na Bělehradské civilisty, nestačilo jim napadení a rozvrácení Iráku a Libye, kde mají přímou zásluhu na vzniku současného Islámského státu, jak na území Iráku a Sýrie, tak Libye.

Podpořili nelegitimní kyjevský režim, který se násilným způsobem dostal k moci a rozpoutal válku proti svým občanům. Cílem USA však je dostat do této války Rusko, což se jim zatím nepodařilo. Tak dali příkazy Bruselu, že EU musí tento krvavý kyjevský režim podporovat, ať to stojí tisíce, či miliony životů s tím, že veškerá vina se stejně svalí na Rusko a Putina.

V tomto se naše ČT opravdu činí, což ostatně potvrdil radní Michal Jankovec, když vyjevil, že Česká televize má určený úhel pohledu na základě doporučení Evropské komise, která povoluje veřejnoprávním médiím fungovat z poplatků, nebo z daní jenom za předpokladu, že budou prosazovat, obhajovat a dívat se na všechno z úhlu pohledu tradic evropského humanismu a kritického myšlení.

Co více dodat…

Zajímavý článek včetně odkazů je ostatně zde: https://vlkovobloguje.wordpress.com/2015/02/19/media-nejen-o-ukrajinskem-konfliktu-18-2-2015/

Uvidíme kam ještě povede válka na Ukrajině, kterou kyjevský režim společně s USA rozpoutali.

Podle naší ČT to vypadá, že je třeba, aby válka co nejvíce eskalovala a americké zbrojařské firmy si přišly na svoje, ale hlavně, aby bylo co nejvíce oslabeno Rusko s Evropou a USA je dostaly pod svojí kontrolu. Tomu ostatně odpovídají tajné dodávky zbraní kyjevskému režimu i přes vyhlášené zbrojní embargo, jak to nedávno prasklo v případě naší republiky: http://zpravy.idnes.cz/vyvoz-zbrani-embargo-ukrajina-de3-/zahranicni.aspx?c=A150217_220610_domaci_aba .

Že by o dodávkách našich zbraní na Ukrajinu náš ministr Stropnický nic nevěděl, se mi jaksi nechce věřit. A ještě zajímavější je, že dodavatelské „firmě“ u nás vybuchly sklady s municí…

ČT za zájmy Washingtonu a Bruselu „válčí“ ze všech sil.

Myslíte si vážení čtenáři, že to má na Rusko a Putina nějaký vliv?

Samozřejmě.

Rusové se semkli jako jeden muž kolem svého prezidenta.

Rusové totiž na rozdíl od nás cítí něco jako „hrdost“. My pouze servilitu a lokajství.

 

Publikováno se svolením autora
Autor publikuje na http://jaromirpetrik.blog.idnes.cz

Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Česká televize jako pilíř propagandy Bílého domu

  • Krásný článek, plně souhlasím, a ten kdo kritizuje pana Petříka, tak vůbec nic nepochopil a nezná, nebo spíše nechce znát fakta…neplaťte poplatky, ti lháři žijí z vašich peněz a vy jim sežerete vše, co řeknou??? …vymývání mozku, nic jiného to není….lidi začněte zase myslet, a nevěřte jim všechno, co řeknou !!!

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*