Česká republika narovnává páteř

Česká republika narovnává páteř

Od té doby, co se stal prezidentem Miloš Zeman se postupně z Česka stává stát, který má i na evropské události vlastní názor. Samozřejmě pokud pomineme Sobotkovu vládu.

Posledním důkazem je to, že na českou půdu vkročil čínský prezident a to na pozvání prezidenta Zemana. A leckdo v Evropě byl překvapen. Například polský deník Gazeta Prawna musel konstatovat, že Česko bude s největší pravděpodobností čínskou branou do Evropy.

Ekonomická prosperita je v dnešní době a nejen u nás na prvním místě. A toto si prezident Zeman uvědomuje, na rozdíl od pravicových stran, konkrétně TOP 09, která se v době čínské státní delegace zmohla i na hrubé urážky vůči všem, kteří si uvědomují aktuální politickou situaci.

Proč by Česko nemělo ekonomicky spolupracovat s Čínou? Vždyť s touto zemí obchoduje mnoho členských států EU, ale také i Spojené státy americké. Vždyť z obchodu s Čínou budou hlavně profitovat občané naší republiky.

Bohužel v dnešní době je pro někoho „in“ mávat tibetskými vlajkami i když skoro nic o Tibetu neví.
Zaznamenali jste například protesty vůči čínskému prezidentovi na jeho státní návštěvě v USA, Francii či Anglii?

(Miloš Zeman s čínským prezidentem Si Ťin-pchingem / zdroj foto: iDNES.cz)
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

2 Komentáře “Česká republika narovnává páteř

  • Je to jen histerická křeč pravicových stran Topky, KDU-ČLS i ODS, na padající jí procenta volitelnosti pravice. Snaží se tak kritizovat našeho přímo voleného prezidenta za všechno co udělá, at špatně či dobře, a tak si udržet něktéré voliče jenž nemají úctu k hlavě státu. Je to strategie nechutná a odporná, vše se jim o volbách vrátí, ani ty jejich cinknuté předvolební prúzkumy jim nepomůžou, tak jako to bylo na Slovensku s M.Kotlebou. Tam také místní mainstream provládní pravici přidával volební preference a nakonec ji porazil nacionalista Kotleba, kterému naopak procenta ubíraly. Tak dopadne i naše vlastizrádná proti občanům vystupující pravice!!!!

  • “ Vždyť z obchodu s Čínou budou hlavně profitovat občané naší republiky.“ – A to je právě problém. Vazalové nesmí dělat vlastní politiku, musí být zcela závislí na páníčkovi a makat pro něj bez možnosti alternativy.

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*