Česká probruselská levice se hroutí a vzteká se jak rozmazlený fracek.

Česká probruselská levice se hroutí a vzteká se jak rozmazlený fracek.

Ve vleku zájmů postkapitalistických elit je na ně zavěšená část mladých voličů, kulturních VIP, dobře přisátých neziskovek a všech možných humanitárních přísavek bez hranic se snahou se do elitní třídy EU prodrat, zavděčit, být hrdinou v časech boje o demokracii a svobodu.

Zvláště směšný a nepochopitelný je idiotismus vymyšlený produkty amerických a Sorosových univerzit.Charakteristickým rysem jsou nepotřebné studijné obory s pohledem do minulosti (ve světě byly módní v 80. letech minulého století) a s přípravou na zaměstnání v ekonomikách tamtéž.

Milion chvilek pro demokracii, módní trend VIP fracků z dob socialismu.

Ti ostatní na ně přijdou civět na náměstí a večer bouchnou fotku s Aňou nebo další hereckou hvězdou TV reklam a filmů pod heslem to bylo zas v kině narváno Martou na Instagram …

Ješitní vůdci demonstrací za svobodu a demokraci, žijí, zdá se, v uzavřené konzervě zvané zastydlý antikomunismus, i když s komunismem nemají žádnou vlastní zkušenost.

A jestli nějakou mají, tak jedině pozitivní.

A představte si, že z dob socializmu!

Jako tehdejší zlatá pražská mládež, děti z vlivných rodin z šedé zóny, studovaly práva, FAMU, DAMU, žurnalistiku a další atraktivní obory, které byly pro děti hloupých (rozuměj nevyčůraných) rodičů nedostupné, neb uzavřené elitou šedé zóny.

Neustále na sebe upozorňují šílenými nápady, které vydávají za vize a spolu s různými zájmovými skupinami, které se nechtějí vzdát bezpracného žvance, bojují ze všech sil ne za svobodu a demokracii, ale v jejich případě lze dokonce spekulovat, že za chlebodárce z Kavčích hor.

Po třiceti letech od Sametu bojují pod praporem vymývačů mozků proti stínům minulosti, jichž jsou sami produktem; estébákům, jejichž pravé spisy zmizely v ohni revolučního zápalu tehdejšího ministra vnitra Sachra, a týkaly se všech VIP komunistů, lidí z médií, uměleckých kruhů, zahraničních zpravodajů ČTK, rozhlasu, TV, kteří se bezostyšně vecpali do stejných funkcí, tentokrát v demokracii.

Nechápou, že o šílené nápady prolhaných kluků a holek z Bruselu už nikdo nestojí.
Reklama

loading...
Loading...

Reklama

Podobné články

Zanechte odpověď

Or

Váš e-mail nebude zobrazen. Označené pole vyplňte *

*